Zainstalowałem skórkę do xp i pojawił się error

Zainstalowałem skórkę do xp i pojawił się error po czy znikło menu start i cały pasek ale tak to moge pliki normalnie odczytać co z tym zrobić przywracanie nic nie pomogło

Uruchom kompa i załaduj system awaryjny [duś f8 podczas włączania] i potem Mój komputer__>dysk c__>Windows__>Resources___>Themes___>i tam są skróki, wywal która sprawia kłopoty ;]

P.S !

Tylko zostaw : folder “Luna” , Luna , Windows Classic

To weź prawy przycisk na pulpicie —> własciwości —> wygląd i ustaw domyślny z XP. Zapytaj sie raczej o to w dziale systemy windows bo to raczej nie dotyczy sprzętu.

Ale to nie działa nie mam w themes innego a nie mogę także nacisnąć przycisku na pulpicie własciośc system nie reaguje.W trybie awaryjnym też nie mam ani menu start ani dolnego paska.

No to tak jak mówiłem idź z tym do “systemy windows” bo tu gadamy o sprzęcie.

no a nie możecie pomóc??PROSZĘ o przeniesienie tego tematu do systemy windows

Bo takto wszędzie moge tylko wchodzić przez menadżer zadań.

No chcemy pomóc ale naszą specjalnością jest sprzęt a nie systemy.

Zainstaluj to: Full Install Style XP Men (trial). I tam wybierz styl domyślny (czyli Luna).

Miałem ten sam problem i mi pomogło.

Chyba nie zainstalowałeś skórki tylko jakieś ,byle co".

Ja mam trzeci komputer - pierwszy złom że szkoda pisać, drugi już dużo lepszy a obecny miał Vistę a zainstalowałem XP-ka tylko ze skórką Zune Theme a na słaby komputer proponuję Royale Theme + ładne tapetki i wystarczy.

Instalacja innych pseudo skórek oraz programów zmieniających wygląd XP-ka kończy się formatem i instalacją systemu od nowa.

Przedwczoraj zainstalowałem skórkę Royale Theme na kompie z tego tematu i teraz piszę na nim :

viewtopic.php?f=3&t=279219

:slight_smile:

/ narazie bez dołożenia pamięci /.

Polecam przeczytać temat :

viewtopic.php?f=6&t=277812

Dwie osoby skorzystały i teraz nie żałują oraz mi dziękują.

/ to są prawdziwe skórki Microsoftu /.

Odinstaluj tą niby skórkę w ,Dodaj lub usuń programy", przeczyść komputer CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.07.575

viewtopic.php?f=16&t=254087

Nie instaluj nic lub sprawdż te skórki które proponuję w p/w temacie. :slight_smile:

Ale ja mam pusty PULPIT i nic więcej!!

A umieściłbyś ten program ale exe bez zipa np. na OdSiebie.com bo ja nie moge go rozpakować.

Przecież wyrażnie pisze że to jest wersja trial. :o

Wiesz co to znaczy ??

Sprawdż ile ma MB - te skórki które proponuję mają tylko 1.5 - 2.5 MB, orginalne za free, to nie żadne nakładki tylko pliki theme z Microsoftu.

Widzę że szukasz następnych i poważniejszych problemów.

Twoja osobista sprawa ale nie życzę szybkiego formatu.

Życzę szybkiego naprawienia komputera. :slight_smile:

XMan.

Nie widzisz ze próbuje przywrócenia normalnej skórki?? !!

Znalazłem w internecie to Witam, mialem taki sam problem. Zniknely mi ikony, nie mialem menu start i menu kontekstowego Mysalem na poczatku, ze awaria spowodowana jest zainstalowaniem nakladek na Windows z serii XP Theme Kiedy próbowalem uruchomic “explorer.exe” przez krótka chwile widzialem menu start (doslownie sekunda!) wiedzialem, ze cos blokuje ten plik. Mozecie zrobic nastepujaca rzecz - jezeli macie jakis antywirus to go uruchomcie i sprawdzcie dokladnie czy nie ma wirusów. Zapewne takowe sa Mozecie to zrobic naciskajac “alt+ctrl+del” a potem plik - uruchom (lewy górny róg) i przycisk przegladaj. Znajdzcie skrót do swojego antywirusa, jezeli nie macie takowego uruchomcie z “program files” jakas przegladarke - firefoxa albo internet explodera lub jakakolwiek inna Mozecie sprawdzic czy nie ma wirusa programami antywirusowymi online - mks_vir albo kaspersky. Polecam mks_vir to najlepszy polski antywirus (lepszy niz jakies tam nortony ). Wpiszcie po prostu w google - mks_vir online i uruchmcie skaner antywirusowy. U mnie ten wirus byl dosc grozny tzn. nie dawal sie usunac bez utraty pliku tak wiec moze byc konieczna naprawa Windowsa po wszystkim (konsola odzyskiwania systemu) bo zarazony plik moze byc plikiem systemowym Zycze powodzenia w zwalczaniu robala

a wcześniej wykonałem to:

CYTAT

W kluczach:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

HKEY_USERS.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

HKEY_USERS.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

HKEY_USERS\S-1-5-21-zmienne numerki\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

HKEY_USERS\S-1-5-21-zmienne numerki\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

Klikacie podwójnie wartość Desktop i wpisujecie:

Windows 2000/XP/2003:

%USERPROFILE%\Desktop (Windows ENG) lub %USERPROFILE%\Pulpit (Windows PL)

Windows 98/Me:

%WinDir%\Desktop (Windows ENG) lub %WinDir%\Pulpit (Windows PL)

CYTAT

W kluczach:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

Klikacie podwójnie wartość Common Desktop i wpisujecie:

Windows 2000/XP/2003:

%ALLUSERSPROFILE%\Desktop (Windows ENG) lub %ALLUSERSPROFILE%\Pulpit (Windows PL)

Windows 98/Me:

C:\WINDOWS\All Users\Desktop (Windows ENG) lub C:\WINDOWS\All Users\Pulpit (Windows PL)

Zauważcie, że jest to “ALL”. Jeśli się tu pomylicie dostaniecie duplikowanie ikon w nieskończoność!

I teraz jak zrobie ctrl+alt+delete i chce pulpit to wypisuje że nie może odnaleść co z tym zrobić??

przywróć system zanim zaczęły być problemy

:arrow: menu start :arrow: wszystkie programy :arrow: akcesoria :arrow: Narzędzia systemowe :arrow: :arrow: przywracanie systemu.

Fajnie tylko jak wejść w menu start wykonałem przywracanie innym sposobem i nic nie pomogło.

Teraz widzę ponieważ ,normalnie napisałeś". :slight_smile:

Tematy :

viewtopic.php?f=13&t=265249

viewtopic.php?f=13&t=237121

viewtopic.php?f=13&t=232942

Myślę że wystarczy a jak będzie za mało to masz jeszcze wyszukiwarkę na forum dobreprogramy.

Jest wiele tematów. :slight_smile:

Tylko żaden z tych tematów nie jest związany z moim!!Bo u mnie na pulpicie nie da się nic zrobić !!

A to przez ten porombany plik http://jemaho.deviantart.com/art/Vista- … k-34673977 normalnie 3 trojany w nim znalazło teraz wątpię że mi pulpit przywróci.

Jak wejść w Konsola odzyskiwania systemu??

Oj…och… i ach… :o

Ściągnąłem tą ,skórkę" ale żeby ją dokładnie sprawdzić to muszę mieć dużo czasu a najlepiej zainstalować i przetestować.

Wystarczyło dla mnie spojrzenie okiem aby ,tego" nie próbować.

/ jeżeli nie wiry to rozwalone jądro systemu /.

Co Ty zrobiłeś i kogo słuchałeś to ja nie wiem ??

Teraz tylko pozostaje :

  1. gruntowny skan kilkoma programami.

  2. logi w odpowiednim temacie.

  3. przywracanie systemu.

  4. naprawa z płytki.

  5. format i instalacja nowego systemu.

Wszyscy dobrze radzą ponieważ to jest poważna sprawa.

Część rozwiązań problemu masz w temacie oraz w podanych innych tematach.

Narobiłeś sobie ,niesmacznego bigosu". :frowning:

Życzę powodzenia.

XMan.

Dziex Xman system mam od 5 dni a znaleziono w nim 13 wirusów nic nie ściągałem oprócz legalnych programów.Niestety jutro po szkole zabawa w instalke nowego systemu.

edit:wypisało mi jak skanowałem online że mam w rejestrze wirusy.

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=14270

oraz

zanim rozpocznie się ładowanie windowsa wciśnij F8

:arrow: wybierz tryb awaryjny z wierszem polecenia.

:arrow: wybierz system operacyjny, jeżeli Masz ich więcej.

:arrow: Zaloguj się do systemu na konto z uprawnieniami administratora.

:arrow: Wpisz c:\windows\system32\restore\rstrui.exe , gdzie na dysku C jest zainstalowany XP.

:arrow: Przywróć do czasów sprzed awarii.