Zainstalowałem sobie wirusa

Dziś próbując pobrać coś ze stronki (cheaty do minecraft) został na moim Chromie zainstalowany chromeserch.club. I zamiast nowej karty pojawia mi się New Tab, jeszcze jedno po pobraniu w menadżerze zadań pokazuje mi 100% cpu I jeszcze poinstalowało mi się to na wszystkich użytkownikach Chrome.
Link do dysku ze screnami https://drive.google.com/open?id=1NqI2u1OhyFuzU4sAIZ_Y245ZAShA8ssE
Naprawdę proszę o pomoc!
A i obecnie pisze z firefoxa który nie ma tego czegoś

Eh płatności nie wchodza w gre a w panelu sterowania programy odinstaluj nie ma nic z 9 stycznia znaczy jest ale ofiice. No właśnie office którego mama ale nie instalowałem go dzisiaj. Jest to Office 2016. Czy ten wirus podszywa się pod offica?

Nie instaluj żadnych szkodliwych programów zalecanych w linku podanym powyżej.
Pokaż raporty z FRST.
Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

1 polubienie

Przenoszę do kategorii bezpieczeństwo :warning: Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool :warning:

A ja zainstalowałem ten program. Raporty dam tak o 16 bo obecnie nie mam dostępu do konpa. I co mam zrobić z tym programem. A i bo reinstalacji na awaryjnym nie było lecz jak włączyłem normalny tryb windowsa to zaczęło się od nowa.

Atis ci pomoże wywalić RemanigeRepair, jak dasz raporty.

Dobra a nie wystarczy w panelu sterowania nacisnąć odinstaluj?

Na tyle ile deinstalator tego programu pozwala to tak, ale coś może zostać lub się nie odpalać lub będzie trzeba się naklikać kilka razy “nie dziękuję”.

Rozumiem ale ja mam soft organizer pro czy tam pełną wersję więc może tym?

Lepiej nie, może przypadkiem usuniesz za dużo i potem będzie trzeba więcej naprawiać przy pomocy FRST.

Odinstaluj Remanige i inne podejrzane programy.
Nie znam tego programu Soft Organizer, więc możesz użyć, ale na własną odpowiedzialność.

W trybie awaryjnym uruchom AdwCleaner Kliknij Skanuj (Scan) i później Oczyść (Clean).
Przed skanowaniem dodatkowo zaznacz opcję Polityka Chrome.
AdwCleaner > Narzędzia > Opcje > zaznacz: Polityka Chrome > OK
Nie zmieniaj innych ustawień.

Na koniec utwórz raporty z FRST, bo AdwCleaner nie usunie całkowicie infekcji.

3 polubienia

Wiadomość była lecz już je niema bo była bezensowna

FRST skończyło skanować. Dać Napraw czy co? A jeśli mam nic nie dawać to oto raporty (na dysku bo mi najłatwiej)

Logi z FRST masz pokazać.

Zedytowałem wiadomośc masz logi. A i włączm defendera

Logi umieść na wklej.org lub jako załączniki.

Addition.txt (56,0 KB)
FRST.txt (84,2 KB)
Shortcut.txt (73,4 KB)
A tak może być?

w.txt (2,8 KB)

Ok skończyło oto logFixlog.txt (7,7 KB) mogę już odpalać Chroma?

Spróbuj.