Zainstalowałem sterowniki, a drukarki dalej nie wykrywa

Jak w temakcie, instalowałem już chyba wszystkie możliwe sterowniki, te które miałem gdzieś na starym dyskuoraz pierwsze dwa od góry z tej strony

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=1100995

i dalej nic. Pisało, zeby odłączyć drukarkę podczas instalacji, to odłączyłem, potem się skonczyło instalować, to załączyłem spowrotem.Restartowałem komputer chyba 10 razy, i dalej nic. Sam komp wykrywa urządzenie “hp desk series D2360” (bo taki mam typ drukarki), ale nie wie co to jest za urządzenie, bo w “zarządzaniu komputerem” jest pod zakladką “inne urządzenia”, która ma ikonkę w postaci pytajnika <?>

Nie wiem co mam robić dalej, żeby w końcu wykryło tą drukarkę :expressionless:

Dodane 25.01.2009 (N) 11:28

heh, udało się. Po próbowałem i w końcu się udało - nawet nie wiem jak to zrobiłem, ale zrobiłem, tak:

Start > panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Zarządzanie komputerem > Menedżer urządzeń - na liście w prawym oknie rozwinąłem ten pytajnik <?> > kliknąłem we właściwości tego urządzenia “hp desk jet d2360” > i potem jakoś chyba w sterowniki, żeby zainstalował, pominąłem proces łączenia się z siecią i wgrywania z dysku CD, wybrałem możliwość samodzielnego wyszukania sterowników na dysku czy jakoś tak, potem spytał się którego urządzenia to ma dotyczyć, a że było tylko jedno :hp desk series d2360", to zaznaczyłem,porobił coś chwilę, skończył i potem już nie było pytajnika w menedżerze zadań. Jak wszedłem w “drukarki i faksy”;, to pojawiła się nowa drukarka i okazało się na dodatek że działa.

Pozdrawiam :wink: