Zainstalowane aktualizację (ich brak)

Witam, mam win 8.1 64 bit, w styczniu zainstalowałem prawie wszystkie aktualizacje. Zostawiłem tylko te (chyba 2), które były do win 10. Po czym przez cały czas miałem w panelu sterowania: Nigdy nie sprawdzaj aktualizacji … Teraz patrzę i oczom nie wierzę. Wyszukuje aktualizacje i nie ma tych do win 10, a po zobaczeniu historii aktualizacji pobierały i instalowały się aktualizację wcześniej mimo ustawienia, aby nigdy nie sprawdzał czy są aktualizacje. Zainstalowało mi się z 50 aktualizacji przy czym niektóre się powtarzają (mają taki sam kod) KB2990967 i KB3063843:

https://scr.hu/0ixa/a4h85

https://scr.hu/0ixa/nxrzo

https://scr.hu/0ixa/xr2pz

https://scr.hu/0ixa/vh1v9

W tym czasie instalowałem MS office 2013 (word, power point i excel) próbny na 60 dni ale, dlaczego tyle tych aktualizacji :frowning:

 

Jeszcze na dodatek gdy wezmę listę zainstalowanych aktualizacji to wychodzi to (brak zainstalowanych aktualizacji): 

https://scr.hu/0ixa/mpx9e

Tragedia :frowning: Przyznam, że złapałem z 2 razy trojana (oglądałem mecze ze stron meczyki, itp), ale eset zablokował go. Widocznie to jego sprawka :frowning:

 

Dlaczego się powtarzają to wystarczy spojrzeć na ich stan, ‘niepowodzenie’ czyli się nie zainstalowały poprawki, ‘powodzenie’ oznacza że się zainstalowały

Up, zauważ, że w 1 linku 13.04 jest niepowodzenie, a potem 16.04 jest powodzenie, ale w 2 linku 10.04 jest 2 razy powodzenie tych samych, w dalszych linkach jest to samo :frowning:

 

EDIT: znalazłem przyczynę braku wyświetlenia zainstalowany aktualizacji. Instalator modułów systemu miałem wyłączony, gdy wziąłem na ręczny to się już pojawiły zainstalowane aktualizacje.

Temat w sumie już do zamknięcia.