Zainstalowane wielokrotnie te same aktualizacje Office'a

Mam zainstalowane wielokrotnie te same aktualizacje - automatycznie -( chyba jakiś błąd po stronie wydawcy)…jakie są tego konsekwencje tzn.czy zajmują one np. 4 razy więcej miejsca… bo tyle … 4 razy więcej mi się same zainstalowały zamiast 1 raz ?

Aktualizacja zabezpieczeń produktu Microsoft Office 2007 suites (KB2760411)

Aktualizacja zabezpieczeń produktu Microsoft Office Excel 2007 (KB2760583)

Aktualizacja zabezpieczeń produktu Microsoft Office 2007 suites (KB2760588)

o wadze łącznej 23,8 MB.

W historii aktualizacji Windows Update pokazuje, że już są zainstalowane pomyślnie…za każdym razem…

jakie są tego konsekwencje tzn.czy zajmują one np. 4 razy więcej miejsca ?

Co ewentualnie zrobić?

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :slight_smile:

P.s.

Jestem początkujacy… :wink:

Tak, to błąd serwisu wydawcy. Zainstalowały się tylko raz. Nie zajmują cztery razy więcej miejsca! Nie przejmuj się. Z reguły po jakimś czasie samo się naprawi. Poczekaj cierpliwie lub, jeśli pojawi się jeszcze raz propozycja aktualizacji z tymi samymi wersjami, to odhacz je i uczyń ukrytymi.

Piszesz o ostatniej paczce aktualizacji, u mnie tez tak było (i chyba jest). Rozwiązanie jest b. proste: sprawdź czy są one faktycznie zainstalowane - myślę że to umiesz, i jeśli WinUpdate ponownie je pokaże w dostępnych to po prostu ukryj je i z głowy.

Ja po prostu ignorowałem komunikat o dostępnych aktualizacjach jak zorientowałem się ze się powtarzają i samo przeszło po kilku uruchomieniach systemu.