Zainstalowanie nowych sterowników

Witam.

Moja Konfiguracja sprzętowa to:

Windows XP Professional Dodatek Service Pock 3

Direct 4.09.00.09049(DirectX9.Oc)

Procesor Intel Pentium 4 520,2815MHz(14x201)

Płyta główna Gigabyte GA-8IPE775-G(5 PCI,1AGP,4 DDR DIMM , Audio , Gigabite LAN)

BIOS Award Modular (09|16|05)

Karta Wideo Ati Radeon 9600(RV350) SEC Family (Microsoft Corporation)

Pamięć fizyczna 2048MB(DDR SDRAM)

Bardzo prosze o rade jakie wmiare najlepsze sterowniki zainstalować do tej konfiguracji ,skąd je pobrać i w jakiej kolejność zainstalować .

Z góry bardzo dziękuje.

Instaluj kolejno:

Chipset

Karta dźwiękowa

Karta sieciowa (jeżeli potrzeba)

Do karty graficznej polecam ATI NGO 1.7.3, gdyż widzę, że masz stery od MS.

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

P.S. Najpierw jednak (przed instalacją sterownika karty graficznej) zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej, do którego link podał cosik_ktosik.

W aktualnie zainstalowanch programach tego programu >ATI DISPLAY DRIVERS niema .

Pracujesz na sterownikach systemowych do karty graficznej.

Jeżeli podczas instalacji CATALYST 5.8 pojawi się komunikat typu: “instalowany sterownik jest starszy, niż bieżący”, to odinstaluj kartę graficzną z Menadżera Urządzeń, a następnie (po ponownym uruchomieniu komputera) zainstaluj CATAYST 5.8.

Witam.

seba86mu

Które pozycje (zielone czy czerwone) z Driver Cleaner 3 mam wyciąc

Kliknij na “Clean”, a gdy ukaże się lista plików ponownie kliknij “Clean”.

Witam.

seba86mu

Wyświetla się Aplikacja nie została właściwie zainicjonowana(0xc0000135)

W którym momencie pojawia się ten komunikat ?

seba86mu

Po uruchomieniu systemu

marek1580 , zainstaluj .NET Framework 2.0.

Jeżeli problem od razu nie ustąpi, to zainstaluj ponownie sterownik do karty graficznej.

Witam.

seba86mu

Problem nadal jest ten sam prawdopodobnie coś żle robie prosze jeszcze raz podaj kro po kroku co mam robic instalując te sterowniki i programy.

Dzięki

Odinstalowałeś poprzednie sterownik karty graficznej ?

Jeżeli w “Dodaj/Usuń programy” nie masz wpisu “ATI DISPLAY DRIVERS”, to odinstaluj kartę graficzną z “Manadżera Urządzeń”.

Jeżeli zaś masz wpis “ATI DISPLAY DRIVERS”, to odinstaluj sterownik właśnie poprzez “Dodaj/Usuń programy”.

Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Zainstalowałeś .NET Framework 2.0 ?

Jeżeli tak, to zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (link w moim pierwszym poście).

Następnie zainstaluj biblioteki DirectX.

Mam nadzieję, że na samym początku zainstalowałeś sterownik do chipsetu płyty głównej, do którego link podał cosik_ktosik na początku.