Zainstalowanie SP 3

Witam. Dziś z aktualizacji automatycznych pobrało mi Sp 3 . Dość długo czekałem, aż zatrzymało sie na oczyszczaniu. Zrestartowałem kompa. W info. o sprzecie pisze ze mam dodatek sp 3. Mam pytanie czy mam zainstalować jeszcze raz ? Czy w dodaj usun programy powinien być Dodatek SP 3 ?

powinien o być we wszystkich programach nawet :stuck_out_tongue:

Najlepiej będzie, jeżeli wycofasz wprowadzone zmiany uruchamiając przywracanie systemu, które znajdziesz w start->wszystkie programy->akcesoria->narzędzia systemowe.

Dodane 03.05.2011 (Wt) 11:46

Zainstaluj z tad: http://www.centrumxp.pl/Uaktualnienia/8 … _3_PL.aspx. Ja z tej strony pobierałem i nie było problemu.

Jeżeli jesteś pewien że został zainstalowany to nic nie rób tylko przeczyść komputer np. programem CCleaner.

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Aby sprawdzić czy SP3 jest w “Dodaj lub usuń programy” musisz zaznaczyć u góry v Pokaż aktualizacje :

sp3n.th.jpg

Działa :smiley: Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam

PS. Tak przy okazji jak wyłączyć na stałe tylko pasek języka. Bo klikam na pasek zadań/paski narzedzi/pasek języka odznaczam. Po restarcie znowu jest?

A w xp-eku jest opcja-ukryj?

wixa18 , jeżeli pisze że masz SP3, to znaczy że masz

Kliknij PPM /prawym przyciskiem myszki/ na ikonkę Paska języka --> Ustawienia --> Pasek języka --> odznacz

Pokaż pasek języka na pulpicie - OK - OK :

pasekjzyka.th.jpg

Dzięki wszystkim jeszcze raz :smiley:

Pozdro