Zainstalowany LINUX (backtrack) windows się nie uruchamia

Witam. Boje się że przez przypadek usunąłem windowsa i wszystkie pliki z dysku c ;(((((.

Zainstalowałem backtrack na początku jest lista wyboru jaki system wybrać… niestety weindows nie działa. BackTrack działa normalnie. W windowsie bardzo ważne pliki na dysku C:/. W instalacji windowsa xp pisze, że PArtycje C jest cała wolna… RATUNKU!

Od razu poproszę nazwę dobrego programu do odzyskiwania plików…

na linuxie raczej nie odzyskasz. Wywal linuxa i postaw na to miejsce (nie na C! Na miejsce Linuxa! !!

UWAGA! Program Recover My Files działa tylko w wersji płatnej (w darmowej pokazuje, co da się odzyskać, ale nie robi tego)

ale zdaje mi sie ze linux postawiony na c jest ;(

Dodane 05.07.2009 (N) 21:06

c po formacie… nic innego nie dało się zrobić…

za późno… skorzystałem z pierwszej porady i za windowsa się wziąłem :((

roobal gdzie ty byłeś !!

skoro windows jest na C i tam “chyba” stoi teraz linux więc windowsa w ogóle nie ma :?

to pgoram to partycjonowania i zarządzania partycjami-żeby nim odzyskiwać dane? pierwsze słyszę :slight_smile:

Dodane 05.07.2009 (N) 21:20

to nic :slight_smile: jeżeli nie dasz rady z windowsowymi progsami zobacz:

to są Linuxy Live CD które odzyskują dane. osobiście polecam SystemRescueCD

a jaki w końcu dobry program pod windę?

jak ma użyć liveCD to po jakiego kazałeś mu windowsa instalować? za nim coś napiszesz zastanów sie :expressionless:

:?

Są 2 wyjścia:

  1. Próba odzyskania danych poprzez Live CD Linuxów.

  2. Instalacja Windowsa i spod niego odzysk danych programem co wyżej podałem :slight_smile:

ja zroiłem 2 opcją i kiedyś odzyskałem b.cenne pliki .doc :slight_smile:

3 a raczej powinna być to 1 opcja- próba odzyskiwania plików spod Linuksa

za późno. już instaluje sterownika do win xp

Dodane 05.07.2009 (N) 22:30

Panowie. jaki najlepszy program do odzyskania na windowsie…

ja programem RecoverMyFiles odzyskałem masę plików .doc i uważam go za b.dobrego (TYLKO wersja full!)