Zaistalowalem Kacpra i mam problemy z servisem fotka.pl

Witam!

Powyzszy temat juz byl,ale zostal skasowany,a problem nie minal.

Zainstalowalem Kasperskiego 2009 i http://www.fotka.pl przestala mi chodzic.Tzn.Loguje sie za pierwszym razem to akceptuje,ale jak wybieram opcje “moje konto” to mnie wylogowywuje.Tak jest ciagle.Skasowalem cache,wgralem nowa przegladarke (Google Chrome) i nadal nic.

Pomocy.Potem skasowalem Kacpra,nadal to bylo.Zainstalowalem F-secure,nadal bylo.Obecnie mam Nortona 360 i nadal mi nie chodzi.

Moze to wina portalu a nie kompa?

no ja bym się właśnie w tą stronę skłaniał :wink:

Kacper syf, 5.0 najlepsze :slight_smile:

A na innych browserach tak samo sie dzieje?

Na naszej-klasaie mi wszystko chodzi.Zresetowalem ustawienia przegladarek,ustawilem pod kontem fotki,tak jak jest na fotce rekomendowane.ZA pare dni wejde na komp kogos innego i wtefy sprawdze,syf jest,bo na stronce logowania nie podaja adresu do nich ani nic.

Pluszak , Kaspersky to nie syf , co najwyżej syf masz u siebie w kompie

Chyba pisał że instalował inną przeglądarkę

Czy to było tak

1 Portal działa

2 Kaspersky zainstalowany

  1. Portal nie działa ?

W takiej kolejności ?

Kiedy ostatnio działał ci portal ?

Dokladnie pluszak ,tak bylo.Dodam,że teraz pisze z innego kompa i bylem na tym na fotce i chodzi,na innym kompie wszystko ok.To o co chodzi?Dzialala w weekend przed swietami,chyba w sobote zmienilem antywirusa bo wtedy avast mi sie sypal.I fota przestala dzialac,teraz na tamtym (moim) mam znowu avasta i nadal fota nie chodzi.Czyli co robic?Mam dwie przegladarki,zresetowalem ustawienia obu przegladarek na domyslne,mialem wiele anty-virusow i nic.

avast, kaspersky, f-secure, norton…

jak co chwile zmieniasz to faktycznie syfu zostaje tyle, że coś się poblokowało.

Jeśli faktycznie problem wystąpił po instalacji Kaspra to go jeszcze raz zainstaluj

w programie wejdź:

Ustawienia >> ochrona antywirusowa >> Ruch WWW >> ustawienia >> ogólne >> zaufane adresy >> dodaj do zaufanych

tam dodaj http://www.fotka.pl/* i sprawdź co będzie.

Po tych zabawach z antywirusami polecam przeczyścić dokładnie rejestr programem RegSupreme.

nadal blokuje