Zakaz zakładania wielu kont -- pytania?

W związku z tą informacją http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=128209

a co z wieloma osobami którzy korzystają z jednego komputera i jednego łącza , i każdy ma swoje konto .

Albo z osobami korzystającymi z internetu przez sieci, gdzie nie ma zewnętrznego IP?

Przecież nikt nie powiedział że będzie banowanie za kilka kont łączących się z jednego IP, identyczne IP nie wystarcza do stwierdzenia, że loguje się jedna osoba na różne konta, konta jednego usera można stwierdzić dopiero w momencie pojawianie się pewnych dodatkowych cech na wszystkich kontach - takie same podpisy, avatary, strony www, analogiczne emaile (takie same loginy, ale w innych domenach), czy też w ekstremalnych sytuacjach styl pisania danego usera (są ludzie którzy nie muszą się podpisywać a ich posty idzie rozróżnić poprzez nacechowanie ich pewnych charakterystycznym słownictwem, bądź też pewnym charakterystycznym sposobem składania zdań)

EDIT: literówka :wink:

Niedobrze mi…

Przecież można jeszcze sprawdzić drugie IP, tj. w moim przypadku.

To idź się przewietrzyć ;]

Moim zdaniem filozofia zakładania drugiego konta jest dziwna. To jest niepotrzebny zamęt. I nie jest tu mowa o sytuacjach związanych z

Tylko o jednym userze, który przychodzi na forum i sieje zamęt, zakładając drugie konto nie wiadomo po co. Ostatnio były przynajmniej 2 takie przypadki, o innych pewnie nie wiem. Sprawdzić się do końca nie da, ale to jest kwestia czyjejś odpowiedzialności po prostu.

kris myślę że nie zrozumiałeś przesłania. Jesteśmy w stanie sprawdzić czy to jest ta sama osoba czy nie. Jesli chodzi o sieci to wiadomo ze to sieć itd itp.

być może , choć sądzę że dobrze to zrozumiałem

jeżeli tak mówisz to pewnie tak jest ,

nie będę się dalej zagłębiał w możliwości sprawdzania userów będziemy widzieli co będzie po 10.02 i czy nie będzie to wylanie dziecka z kąpielą , mam nadzieje , że tak nie będzie.

Jednak nie.

to w takim razie wytłumacz mi to .

Patrz wyżej.

A czy admin może usunąć mi konto, aby utworzyć nowe? Stare moje posty zostały by?

Nie zostały by.

Możesz poprosić admina o zmiane nicka, ale musisz mieć czyste konto

Ale coś widziałem że było by “Gość”.

Na forum by zostały, ale nie na Twoim nowym koncie

O to mi chodziło!

Na forum zostałby twój stary nick, ale posty byłyby napisane jako Gość.

I tyle…

lazikar lub inny admin, no to niech któryś usunie moje konto.

EDIT. Zaraz zakładam nowe.

Jak masz interes, to chyba Ty powineneś sie skontaktować z administratorem.

Po co ?? Czytałeś regulamin ?? Ta przygoda może się skończyć nieciekawie :confused:

Monczkin , już jest w PW Liska. To konto od tego posta jest nie używne, tylko Mały Wojtek.