Zakł buk STS pytanie

moze ktos zna dokladnie zasady, i postara się mi pomoc gdyz jest to ostatni mecz na moim kuponie i byłoby fajnie jak by mi “siadł”

otóż dzisiaj rozgrywane są mecze pucharowe w austri (pucharowe czyli +dogrywka w przypadku remisu…)

mamy druzynę A i druzynę B moj typ to 1 czyli stawiam na A (że wygra:P)

i sytuacja wyglada tak, po 90minutach 1:1 a w dogrywce wygrało A i co z moim kuponem? do kosza czy do kasy po nagrode ?

pozdrawiam

No raczej logiczne, że jeśli wygrało A, to wygrało. Niezależnie czy po 90, czy po 120 minutach.

no raczej nie do końca logiczne bo jaki sens ma wystawianie meczu z opcją remisu skoro jest to mecz pucharowy więc jak bedzie remis to po nim dogrywka…

No to możesz się przejechać na tej logice :stuck_out_tongue:

Najprościej udać się do punktu STSa i się dowiedzieć jak było traktowane owe spotkanie.