Zakład rozpisowy w STS

Witam all chciałem was sie zapytac na czym polega zakład rozpisowy bo nie wiem jak nim grac cały czas gram zakładem akumulowanym.Prosze o wytłumaczenie mi co i jak bo chcial bym nowym systemem grac.

www.sts.pl —> ABC początkującego —> 3 strona —> zakład rozpisowy

A wie ktos co oznacza mecz neutralny,bo ostatnio przez przypadek postawiłem taki zakład.

Ale w jakim sensie mecz neutralny? Może chodzi o mecz rozgrywany na neutralnym stadionie?

A i jeszcze jedno mam w kuponie taki zaklad z meczem Liechtenstein - Niemcy ILG 2.5 przypadkiem postawilem na niemcy czy jak niemcy wygraja to mi kupon wejdzie czy nie bo nie wiem co oznacza te 2.5 ???

na 99% chodzi Tobie o to, że postawiłeś na zdarzenie ilość goli w meczu w/w powyżej 2,5 (piszesz, że na niemcy więc zakładam, że “2”) - wygrywasz gdy w tym meczu padną co najmniej 3 gole… o ile to rzeczywiście o to chodzi bo opis dość enigmatyczny…

a swoją drogą cały STS zaciera ręce i szeroko otwiera ramiona na grających “przypadkiem” :slight_smile:

Tak na niemcy postawilem .Niemcy wygrywaja 4:0 jeszcze tylko zeby Argentyna wygrała to bede wygrany i ja.