Zakładanie kont mailowych

Witam! Niestety nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale przyznam się, że nie wiedziałem gdzie ten wątek umieścić. Otóż mój problem jest taki: chce założyć powiedzmy 200 kont mailowych, teraz pytanie, czy istnieje jakaś możliwość, żeby te konta założyć masowo, czy trzeba je zakładać tradycyjnie?

Pozdrawiam!

Szanujący się dostawcy wymagają przepisania kodu z obrazka i innych dupereli, więc nie będzie łatwo.

U zewnętrznego usługodawcy - zapewne tylko tradycyjnie. Na swoim serwerze pocztowym - pewnie się da.

można użyć programu Ygoow

czy istnieje możliwość w tym programie, ze podam np. te 200 loginów i zrobi mi pod te loginy konta ?

jak pamiętam powinno a i tak się szybko i tak zakłada konta

nie rozumiem ? da się tak zakładać konta, poprzez podanie loginu? szybko się tak zakłada ?

teraz zobaczyłem ze loginy i hasła komputer tworzy klikasz ile chcesz kont założyć np. 20 i potem przepisujesz kody z obrazka tutaj jest instrukcja http://www.youtube.com/watch?v=mMJFGLjUyQs

dzieki, tworze konta, ale gdy chce już stworzyć to napisane jest,ze nie mozna stworzyc kont.

beztytuuuqg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

beztytuuuqg.jpg

spróbuj inny rodzaj konta jak nie pomoże to nie wiem w czym problem możesz tez spróbować pobrać program z innego źródła

probowalem inny rodzaj konta i to samo

Dodane 18.08.2011 (Cz) 14:35

nie dziala mi chyba zdołałem zrobić tylko 1 konto

mati93 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif