Zakładanie kont mailowych

(Szulc93) #1

Witam! Niestety nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale przyznam się, że nie wiedziałem gdzie ten wątek umieścić. Otóż mój problem jest taki: chce założyć powiedzmy 200 kont mailowych, teraz pytanie, czy istnieje jakaś możliwość, żeby te konta założyć masowo, czy trzeba je zakładać tradycyjnie?

Pozdrawiam!

(kondziu jah) #2

Szanujący się dostawcy wymagają przepisania kodu z obrazka i innych dupereli, więc nie będzie łatwo.

(kamil_w) #3

U zewnętrznego usługodawcy - zapewne tylko tradycyjnie. Na swoim serwerze pocztowym - pewnie się da.

(Solace46) #4

można użyć programu Ygoow

(Szulc93) #5

czy istnieje możliwość w tym programie, ze podam np. te 200 loginów i zrobi mi pod te loginy konta ?

(Solace46) #6

jak pamiętam powinno a i tak się szybko i tak zakłada konta

(Szulc93) #7

nie rozumiem ? da się tak zakładać konta, poprzez podanie loginu? szybko się tak zakłada ?

(Solace46) #8

teraz zobaczyłem ze loginy i hasła komputer tworzy klikasz ile chcesz kont założyć np. 20 i potem przepisujesz kody z obrazka tutaj jest instrukcja http://www.youtube.com/watch?v=mMJFGLjUyQs

(Szulc93) #9

dzieki, tworze konta, ale gdy chce już stworzyć to napisane jest,ze nie mozna stworzyc kont.

beztytuuuqg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

beztytuuuqg.jpg

(Solace46) #10

spróbuj inny rodzaj konta jak nie pomoże to nie wiem w czym problem możesz tez spróbować pobrać program z innego źródła

(Szulc93) #11

probowalem inny rodzaj konta i to samo

-- Dodane 18.08.2011 (Cz) 14:35 --

nie dziala mi chyba zdołałem zrobić tylko 1 konto

mati93 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif