Zakładanie stronny internetowej


(Karalermarta) #1

Hej,


(Drobok) #2

Każdy szanujący się hosting zainstaluje ci cms z panelu użytkownika.


(darekx10) #3

Tu masz link do programy, który pomaga w tworzeniu stron www i jest po polsku:    

http://www.creamsoft.com/pajaczek/

(zeki) #4

 

30,65 brutto na miesiąc na systemie, który zalinkowałeś Cię interesuje? Nie skąp na www bo to Twoja wizytówka, którą ogląda cały swiat. Może być ładniejsza lub brzydsza, ale nie z jakiegoś kreatora i bez domeny. Konto pocztkowe kolejne 50 na rok. Instalacja google analytics 100 jednorazowo. Łącznie uzbiera się na normalną stronę, zoptymalizowaną pod google z własną domeną i pocztą.

 

Pajączka ktoś jeszcze używa???

 


(Jaroslaw Gnoinski) #5

Właśnie też mi się wydaje, że ceny w mamfirme tą “nie bardzo” atrakcyjne. Za te pieniądze spokojnie dostanie się dużo ładniejszy serwis na własnym hostingu z peelką. Kiedyś myślałem, że kreatory to taka tania alternatywa dl azlecania strony. Jak widać - nie zawsze.

 

A do autora tematu - poczytaj o Wordpressie - na YT znajdziesz mnóstwo filmików instruktazowych, kup hosting i zbuduj stronę sam. Możesz najwyżej szablon zlecić, żeby był unikalny.


(YoJoe) #6

nie polecam mamfirme.pl

Za drogo jak na marnej jakości usługi.

Już kreator stron w nazwapl zostawia tę miernotę daleko w tyle, a do tego oferuje sporo więcej.


(Mat) #7

Polecam dowolny hosting a auto instalatorem wordpressa, ładny szablon wraz z tutorialem(np. z elegant themes) i masz gotową stronkę dużo ładniejszą i lepszą od technicznej strony niż z dowolnego kreatora.


(Koteckikarol) #8

Ze swojej strony mogę polecić Ci szablony stron internetowych Bowwe. Korzystałem już np. z WIX-a i z mamfirme.pl ale nie byłem do końca zadowolony. A w ogóle to najlepiej postaw sobie stronę na dowolnym hostingu, bo wtedy masz na nią największy wpływ.


(przemo996) #9

Może hostinger.pl?

Masz tu sporo możliwości łatwej automatycznej instalacji różnych CMS-ów, narzędzi statystycznych, manager plików. Darmowe konto oferuje dostateczny transfer i przestrzeń dyskową do utrzymania strony i nawet “sporego” ruchu.


(sdlike) #10

Najwygodniej obecnie jest stworzyć stronę na wordpressie. Daje wiele możliwości oraz przy odpowiednim kursie można stworzyć w prosty sposób profesjonalna strone nawet nie posiadając dużych umiejętności. Kursów jest sporo tak więc polecam dokładnie zorientować sie jaki będzie Wam odpowiadał. Niektóre są przygotowane pod blogerów, inne z kolei pod serwisy internetowe. Poczytajcie sobie: http://www.postawnaswoim.pl/kariera/kurs-wordpressa-ktory-najlepszy/


#11

https://pl.wordpress.com/