Zakładanie strony w serwisie yoyo.pl

cześć, chciałem spytać was czy jest może jakiś “poradnik” (np. ze screenami) jak co pokolei robić żeby założyć forum w serwisie yoyo. Nie zanm sie na tym i znaleźć też nie moge…

załóż sobie konto na yoyo.pl i kliknij załóż stronę i tam wpisz hasła do str i do bazy danych , adres strony itd :slight_smile:

no tak, ale trzeba coś wgrywać, chciałbym żeby było to forum jak phpbb2 by przemo, trzeba chyba wgrywać jakieś pliki na serwer czy coś w tym rodzaju, prosze o pomoc

nie wiem jakie oprogramowanie mam wybrać…potrzebowałbym jakiegoś guida jeśli jest :slight_smile: konto na yoyo już mam

Ściągasz stąd http://www.przemo.org/phpBB2/ przemo ( phpBB modified v 1.12.5 by Przemo ) , ściągasz program Total Commander i otwierasz go :smiley: klikasz sieć - Połączenie FTP i tam klikasz Nowe połączenie i wpisujesz w

Sesja , nazwa hosta , użytkownik adres swojego forum np: Jimix.yoyo.pl ( bez www ) i w pole Hasło - wpisz hasło do bazy danych i klikasz o.k i połącz. Po lewo widać będzie twoją bazę danych a po prawo dyski i otwórz plik z php i przeciągaj go pokoleniem i aż do końca :slight_smile:

Pozdrawiam i życzę powodzenia :slight_smile:

a co z tamtymi update’ami…? sciągać potem je czy nie…?

Jakimi upadte’ami ? Jak tworzysz stronę i bazę danych to nic nie instaluje na niej ( oprogramowanie )

Nic nie instaluj [pewnie masz na myśli preinstalacje] Nie ruszaj tego! , poprostu załóż nową strone i to wszystko zapisz se dane do Mysql. Jak zainstalować forum? napisałem wiele poradników na takie tematy, ale nie będ e reklamować ponieważ znajdują się na innym forum :stuck_out_tongue: znajdź forum PCF i tam szukaj.