Zakładanie strony

Chciałem zapytać jak się tworzy strony na które można puźniej dać reklame i czy wogóle założenie takiej strony jest darmowe?

zobacz:

http://www.kurshtml.boo.pl/

oraz:

viewtopic.php?t=186296

tak, jeśli sam ją wykonasz lub zlecisz komuś innemu, który by Ci to zrobił bezpłatnie.

No i ofc na serwerze darmowym to wrzucisz.

Proszę zmienić temat na konkretny,popraw błędy, opcja edytuj.JNJN

Np.

  • yoyo.pl

  • lua.pl

  • pdg.pl

Tylko najpierw poczytaj kursy/fora/portale …

Jak chcesz książkę to “Tworzenie stron www w praktyce” i “CSS. Kaskadowe Arkusze Stylów. Przewodnik encyklopedyczny”, oba wydawnictwa helionu.

Najpierw niech poczyta o tym w necie, jak go wciągnie wtedy będzie mógł sobie kupić książkę :wink:

a mam jeszcze pytanie co do domen bo nie raz słyszałem “domena na sprzedaż” lub “tanie domeny” o co z tym chodzi bo nie chce mieć puźniej problemów

mezo67 , płacisz złotówkę, a potem 120 tych złotówek, jak chcesz przedłużyć.

czyli ktoś ma zarezerwowaną (wykupioną) domenę z możliwości odsprzedaży. Np. mam wykupioną domenę mezo67.pl, Ty możesz wykupić ta domenę ode mnie i zrobić sobie pod tym adresem stronę www.

Domeny np. mezo67.pl, mezo67.eu, mezo67.com itd. nie są darmowe i co najczęściej co rok należy ją przedłużyć za odpowiednia kwotę aby była ciągle aktywna. Firmy rejestrujące domeny maja różne ceny.

a a jak zrobie strone to będzie np. mezo67.html? czy jak i to jest free?

Jak wybierzesz np. serwer yoyo.pl to będziesz miał adres mezo67.yoyo.pl (jeżeli weźmiesz login/adres mezo67)

wchodzisz na którąś ze stron wcześniej podanych(lub jakaś inna, która udostępnia serwery za free)

zakładasz tam konto i masz tam określona ilość MB do własnego użytku na stronę i dodatkowo dostajesz domenę za free (np. mezo67.yoyo.pl,mezo67.lua.pl,mezo67.pdg).

resztę poszukaj w google…

a jeśli zrobie na yoyo.pl to będe mógł puźniej dać na to reklame żeby mi kase zarabiało?

zresztą mi chodziło żeby mapisać strone na jakimś programie

Poczytaj:

http://www.yoyo.pl/regulamin-serwisu/

Użyj Zajączka 4.1, dostępny na Vortalu.