Zakładki w przeglądarce IE 9

Na moim laptopie mam zainstalowaną przeglądarke IE 9 i gdy otwieram w tej przej przeglądarce kolejne karty to zamiast otworzyć mi się na stronie google.pl, którą mam ustawioną w opcjach internetowych jako strone główną to każda nowa kolejna karta otwiera mi się tak:

http://www.bebolek.is.net.pl/karta.png

Możecie mi pomóc by tak nie było ?

Panel sterowania > Opcje internetowe > Ogólne > pozycja Karty > Przycisk “Ustawienia” > Przycisk “Przywróć domyślne” > OK i zrestartuj przeglądarkę.

W panelu sterowania niemam opcji internetowych. Używam systemu windows 7. Nawet w przeglądarce wchodząc w narzędzia -> ogólne -> Karty -> Przycisk „ustawienia” -> przycisk „Przywróc domyślne” i restartując przeglądarke IE 9 to nic nie daje bo dalej jest tak samo.

Wciąż mam tak samo przy otwieraniu kolejnych kart. Możecie mi w tym pomóc by tak nie było ?

W przeglądarce-> Narzędzia (ikona zębatki)-> Opcje internetowe-> Ogólne-> zmień sobie w boksie “Strona Domowa” na google :wink:

To mam tak zrobione przecież w opcjach internetowych:

opcje.png

Ale jednak dalej wciąż nowe zakładki otwierają się nie tak jak powinny. Prosze o pomoc w tej sprawie.

Opcje internetowe>>Zakładka ogólne>>Karty ustawienia. Należy wybrać: “przy otwieraniu nowej strony otwieraj: Pierwsza strona główna”

grzesiek696 dzięki za pomoc, teraz jest dobrze :slight_smile: