Zakładkowy kombajn (bookmark manager)

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

Chciałem wreszcie ruszyć zadnią część ciała i stworzyć jakąś porządną bazę kreatywnych/inspirujących linków, która rozsrastałaby się w czasie do granic niemożliwości (i nie znikła w niewyjaśnionych okolicznościach - czytaj: była niezależna od widzimisie admina jakiegoś serwisu delicjopodobnego). Problem w tym, że zakładki typu “[favicon] + Tytuł strony” nie są tym co sobie wyśniłem… sami rozumiecie - co thumbnailsy, to jednak thumbnailsy.

Mam na myśli osobisty zbiór fajnych linków, dobrze opisany (tagi, kategorie), ze screenami. Bo teraz używam zakładek w Operze, ale nie jest to rozwiązanie, które dawałoby mi komfort. I moje pytanie tyczy się waszych metod archiwizacji takich linków by później łatwo było dogrzebać się do tych z danego zakresu tematycznego, który aktualnie nas interesi.

Macie jakieś rozwiązania/patenty/aplikacje (nawet płatne), które stosujecie i jesteście z nich zadowoleni? Będę wdzięczny za pomoc. :slight_smile: Do tej pory znalazłem jakiś Advanced URL Catalog i SV Bookmark, ale działają bardzo grymaśnie…

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 13:04 został dopisany post przez franciszeks

Jako że nikt nie był skory do pomocy, to postanowiłem że sam sobie dam radę. I dałem. Jedynymi opcjami, które do czegoś się nadają są Link Commander i SurfGem. Dokładnie w tej kolejności. Nie musicie dziękować :stuck_out_tongue: