Zaklana klawiatura - Logitech G15

Witam, jak w temacie. Przez przypadek zalałem klawiaturę wodą. Jest to Logitech G15 także nie chciał bym jej kupować znowu bo swoje kosztuje :frowning:

Co do klawy to wygląda to tak, klawisze nie działają, tylko czasem jakiś jest jak by “zatrzaśnięty”, ciągle się wciska, ale nie wiem jaki to gdyż stało się tak po restarcie kompa. Z początku działały wszystkie przyciski, w tym momencie te przyciski G, 3 ostatnie na samym dole po lewej do, których możemy przypisać jakiś klawisz. Wyświetlacz działa, podświetlanie przycisków też, hub prawdopodobnie też ale nie mam jak sprawdzić :slight_smile: Jak sie zabrać do naprawy? Rozłożyć ją na czynniki pierwsze, przeczyścić alkoholem i wysuszyć? Z góry dzięki za pomoc bo nie mam zamiaru drugiej kupować :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pozdrawiam, putineq :slight_smile:

A co z gwarancją? Z tego co mi się wydaje G15 to jest bardzo dobra klawiatura więc powinna być wodoodporna ale mogę się mylić :wink: . Ja moje klawiatury zawsze rozkręcam , wyciągam całą elektronikę a plastik wkładam do zmywarki :mrgreen:

Dobra to ona jest, ale woda sie wylała w okolicach wyświetlacza więc woda przeszła przez szpary przy przyciskach multimedialnych… W sumie to to woda jest więc nie wiem czy wyciągać całą elektronikę czy po prostu wysuszyć nad kaloryferem? :smiley:

lepiej nie, wytrzyj wodę z elektroniki:)

Witam…mam.inny.problem…nie.dziala.mi.kilka.przyciskow…probowales.rozkrecic.ta.klawiature?..wykrecilem.wszystkie.sruby.i.nie.moge.otworzyc :frowning: pomocy!!