Zaklinowana postać w WoW

Mam bardzo niecodzienny problem w World of Warcraft, otóż gdy zginąłem stałem się duchem i w drodze do swojego ciała wpadłem w jakiś dół/szczeline(jak na zdjęciu) i teraz nijak nie mogę z tego wyjść. czy jest jakiś sposób na wyjście z tego miejsca?? albo jakoś cofnięcie się gdzieś, przeskoczenie czy cokolwiek by można było dalej grać tą postacią czy pozostaje tylko porzegnać się z nią i zaczynać wszsytko od nowa?? może jednak ktoś wie co zrobić?

d3d6aff496b1df06m.jpg85fc086045b5fd23m.jpg

Unstuck?

Napisz ticketa.

a tak łopatologicznie?? ja dopiero przed wczoraj zacząłem w to grać just4fun i sporo rzeczy nie rozumiem, więc jak można tak po polsku co i jak byłbym wdzięczny.

Łotóż, łopatologicznie - koło Twoich plecaczków masz ikonkę klucza, koło niej jest śliczna czerwona ikonka znaku zapytania, help request. Tam masz opcję “Character Stuck”. Ona powinna Cię uwolnić od tego. Jak nie to kliknij “Talk to a GM” no i zostaje opcja użycia Twojego [Hearthstone], ten item posiadasz w pierwszym plecaku i on teleportuje Cię do aktualnego domu Twojej postaci. Punkt swojego Hearthstone’a możesz zmieniać rozmawiając z karczmarzami w różnych miejscach i mówiąc im że chcesz by to był Twój dom. :smiley: