Zakłucenia microfonu

Witam, mój problem tkwi w wadliwym działaniu microfonu. Rzecz tki w tym że gdy chcem coś powiedzieć tworzy sie echo. Prubowalem mowic z kompletna cisza, a echo nadal sie tworszylo. Nawet gdy odlaczylem microfon echo tworzyło sie, co bardzo mnie zaskoczylo. Wcześniej nie bylo takich problemow, dopiero gdy zawiozlem komputer do serwisu(przednie wejscia ps2 na poczatku nie dzialaly, lecz po odbytej wizycie w seriwsie mogłem ich uzywac)problem powstal. Czytalem na jednym z forum ze temu problemowi moze zaradzic kupno jacka. Jesli ktos moglby skomentowac lub doradzic co czynic bylbym wdzeiczny.

Możliwe, że kabel jest gdzieś nadłamany, lub coś niełączy w jacku.

Widocznie nie zbyt uwaznie przeczytales mojego posta. Echo jest tak czy siak , nawet jesli microfon jest odlaczony, a co do jacka to w jaki sposob mozna go naprawic ?

Dokładnie miałem coś podobnego tylko że wiara gadała było mnie słychać jakbym miał świerszcza w mikrofonie :mrgreen: taki odgłos był jak gadałem;d ale wymiana pomogła. Zobacz czy na innych tez tak sie dzieje.

microfon - dziwna odmiana - urządzenia komputerowego (?) :|:|

A tak pozatym sprawdź u kogoś innego ten swój felerny mikrofon :slight_smile:

Witam!!To prawdopodobnie nie jest wina mikrofonu.Napisz przez co słuchasz rozmów,jeżeli prze kolumny podłączone do wzm. to normalne.Fizyka się kłania! I oczywiście min info o akustyce,a także o rozchodzeniu się fal akustycznych.Miłego gadania.