Zakończenie przed terminem umowy o internet z T - mobile

Z góry dziękuje za odpowiedź !!

Mam internet blueconnect z notebookiem Samsung n 130 w taryfie DATA. Umowa na niego mi się kończy 5.12.2011.

I mam pytanie czy w na początku sierpnia br. będę mógł zakończyć umowę nie płacąc żadnych kar.

Jeśli nie na początku sierpnia to za wcześnie to proszę o napisanie kiedy najszybciej będę mógł zakończyć umowę ?

P.S ten net to najgorsze badziewie na rynku dlatego zależy mi na szybkim zakończeniu umowy

Oczywiście, że nie.

Przecież sam piszesz, że umowa zakończy się 5.12.2011, to dlaczego niby mieliby cie odpuścić 4 miesiące abonamentu…

Zresztą wszystko jest napisane na umowie.

Jeśli zrezygnujesz z umowy przed tym terminem zapłacisz kare i nie da się tego obejść.

Telefon nowy można brać jakiś czas przed zakończeniem umowy.

Jeśli ten net to rzeczywiście badziewie, wal jak w dym do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów. Pomoże Ci rozwiązać umowę.

Jasne i co jeszcze ? Jak nie czytałeś tego co podpisujesz to twój problem wypowiedzenie najwcześniej możesz złożyć na początku listopada, jeżeli umowa nie mówi inaczej bo w innym przypadku to kary umowne.

telefon można brać wcześniej ale w ramach przedłużenia - internet też możesz przedłużyć wcześniej i dostać nowego laptopa/modem. Przy wypowiedzeniu zawsze trzeba czekać do samego końca, inaczej jest kara która nie może wynieść więcej niż suma zniżek które dostałeś przy podpisaniu umowy (najczęściej pomniejszenie ceny sprzętu - tu laptopa, oraz obniżona opłata aktywacyjna, abonament). Oczywiście kwota ta jest pomniejszona proporcjonalnie do okresu jaki ci pozostał do końca umowy.