Zakończenie umowy w Orange

Witam. 24.XI skończyła mi się umowa z Orange. O ile mi wiadomo, aby zakończyć korzystanie z ich usług trzeba napisać jakieś podanie. I tu jest moje pytanie jak owe podanie ma wyglądać i czy musi dostarczyć go do punktu orange osoba na którą stoi telefon czy może to zrobić ktoś inny? Co trzeba mieć ze sobą itd. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak zakończyć swoją 3-letnią przygodę z tą siecią.

Moim zdaniem sytuacja jest prosta. Wystarczy, żeby właściciel numeru zadzwonił do Biura Obsługi Klienta i powiedział czego chce. Dwa lata temu tak zrobiłem i z abonamentu zrobili mi POPa, którego po jakimś czasie i tak przestałem używać. Myślę że BOK to najlepsze źródło informacji. W końcu chyba od tego są.

I jeszcze jedno. Umowę rozwiążą Ci najwcześniej 24 grudnia lub nawet 24 stycznia. Na wszystkie pytania odpowie Ci BOK.

A ja napiszę, że pismo, pismo i jeszcze raz pismo.

Nic na gębę się nie załatwia.

Tak jak napisał rafael83 , zawsze jest miesiąc poślizgu, chyba że sobie dokładnie wyliczysz bezwład umowy…

konkretnie miesiąc to okres rozliczeniowy. Musisz iść do salonu( zakładając, że numer jest na Ciebie). Złożyć pisemną rezygnację. Po 48 h najlepiej zadzwonić do BOK i zapytać czy faks dotarł :slight_smile: Bo mają tendencję do “gubienia się” :slight_smile: