Zaktualizowaliśmy forum do IPB 4.1

Zgodnie z obietnicami zakończyliśmy aktualizację naszego forum do najnowszej wersji IPB, czyli linii 4.1.x.

Jak pewnie wiekszość z Was zauważyła, cała operacja rozpoczeła się wczoraj koło południa dwugodzinną przerwą techniczną, a potem jeszcze do wczesnych godzin porannych dzisiejszego dnia trwały zadania pomigracyjne w tle, dlatego forum mogło działać wolniej. Niemniej teraz wszystko jest już zakończone i wydaje się działać tak jak powinno…

…ale na pewno jeszcze tak w 100% nie jest :wink: Zostaliśmy chociażby zmuszeni do wyłączenia shoutboxa, który w posiadanym przez nas do tej pory kształcie nie jest już rozwijany i okazał się niekompatybilny z nową wersją forum. Pracujemy nad alternatywą i wkrótce damy Wam znać, co z tego wyniknie. Sukcesywnie naprawiamy też wszystkie zgłaszane przez Was bugi, m.in. dodaliśmy funkcję śledzenia własnej aktywności, która wyparowała przypadkiem w trakcie migracji. Jeśli coś nie działa, prosimy o zgłoszenie nam tego i postaramy się to jak najszybciej sprawdzić.

IPB nie jest idealnym silnikiem forum i zdajemy sobie z tego sprawę, z częścią z Was toczyliśmy o tym zresztą długie dyskusje na ostatnim ColdZlocie. Jesteśmy zdecydowani na powrót do phpBB i nad tym będziemy teraz pracować, aktualizacja dotychczasowego IPB była niezbędna aby w ogóle myśleć o zmianie silnika na jakikolwiek inny :wink:

Błędy zgłaszamy w http://www.dobreprogramy.pl/BugTracker.html a nie w tym wątku.

http://www.dobreprogramy.pl/Bledy-w-spolszczeniu-forum,BugTracker,72942.html.

Ja ze swojej strony już zgłosiłem te błędy.