[Zakup] Adapter jack 3,5mm audio bluetooth

Cześć,

Z racji, że zepsuło mi się gniazdo jack w telefonie a nie udało mi się znaleźć żadnego serwisu który podjąłby się wymiany przy zachowaniu wodoszczelności, zmuszony jestem do szukania alternatyw. Rozmyślając nad rozwiązaniem problemu pierwszą moją (dość oczywista zresztą:P) myślą była technologia bezprzewodowa. Słuchawek zmieniać nie chce więc myślę nad zakupem adaptera bluetooth z wyjściem na jacka. Przeglądając fora i aukcje na allegro nie udało mi się jednoznacznie wyrobić zdania na ten temat i stąd moja prośba o Wasze opinie. Czy np. taki adapter jest dobrym pomysłem? Czy jakość dźwięku nie ucierpi za bardzo? A może jesteście w stanie mi polecić jakieś lepsze urządzenie w cenie do ~200 zł które zapewni dobry dźwięk i w miarę sensowną pracę na baterii(tj. ~10h)?

Pozdrawiam,

Angelo_7

Jaki smartfone? Większość (w tym flagshipy) ma tak fatalnej jakości przedwzmacniacze słuchawkowe, że pogorszenia raczej nie będzie. 

Sam adapter - jeśli ma aptX i porządne przetworniki to powinno być OK. W tym wypadku jeśli cena 200zł nie jest tylko handlowa, to wydaje się że jest to przyzwoita jakość.

Sony Xperia Z2. Szukałem opinii odnośnie tego konkretnego adaptera i raczej są pozytywne. Niemniej jednak chętnie posłucham Waszych propozycji.