Zakup CD-key'a

Mam prośbę: moglibyście rozpatrzeć tę ofertę?

http://allegro.pl/battlefield-3-edycja- … 45646.html

Chodzi mi głównie o to, czy jest to oryginał i czy będzie można grać przez sieć. Nie jestem jakiś pro w tych sprawach i będzie to mój pierwszy zakup tego typu.

Serdeczne dzięki!

Czytaj http://www.dobreprogramy.pl/Pangrys/Pol … 36891.html

Prawdopodobni klucz pochodzi z Rosji. Jest na pewno legalny, ale ja nie polecam kupowania samych klucz do gier EA ponieważ EA lubi takie gry banować (czyt. usuwać z konta).

W opisie aukcji wyraźnie pisze wersja polska i nie pisze nic o ograniczeniach regionalnych.

Ten sprzedawca jest akurat dosyć pewnym na allegro.

Zawsze można zapytać

@awiechoczek EA zawsze daje możliwość pobrania wszystkich wersji językowych swoich gier, więc gra może być po polsku, a klucz z Rosji

Kolega się myli w przypadku BF3 klucz z ROSJI pozwala na grę tylko po rosyjsku nie ma innego języka do wyboru (oczywiście można to zmienić, ale nie w originie tylko w plikach i z tym problemy potem są) i to od razu przy rejestracji klucza widać, że gra jest przeznaczona na rynek rosyjski/azje lub jako klucz EU (tu są wymienione wszystkie wersje językowe).

Co do kluczy z gamecodes/fabrykakluczy to się jeszcze nie przejechałem. I bardzo dużo pozytywnych komentarzy jest.

@uszaty_pl2 nie będę się upierał co do EA.

Podałem tylko to co jest w opisie aukcji oraz sugestię, iż warto zapytać sprzedawcy.

Dokonywałem już zakupu u tego sprzedawcy i podobnie jak kolega struart również nie miałem żadnych problemów.

To może ja napiszę , to co jest napisane w aukcji - jakby ktoś nie doczytał, wytłuszczę ważne rzeczy :

Przedmiotem aukcji jest oryginalny klucz do gry Battlefield 3 Limited Edition . Edycja Limitowana zawiera: podstawową grę Battlefield 3, pakiet startowy (defibrylator i czujnik T-UGS, granatnik 40 mm, karabin M416 i ręczny karabin maszynowy M249). Klucz zawiera dodatek Powrót do Karkand!”

to jest DLC :slight_smile:

Battlefield 3 Limited Edition to podstawka + Powrót do Karkand wiem bo sam taki mam. I też po podobnej cenie kupiony