Zakup chłodzenia CPU na Amazon, warto?

Witam,

Szukam chłodzenia do CPU

DEEPCOOL ASSASSIN II 

Nie mogę nigdzie znaleźć a bardzo mi na nim zależy. Nigdy nie robiłem zakupów na Amazon i mam pytanie czy otrzymam towar jak go opłace z tego linku?

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00V62I9U4/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AIAOKQBMTXAP

Amazon jest chyba najpewniejszym i najbardziej przyjaznym sklepem internetowym jaki znam. Polityka zwrotów, reklamacje etc.

Zwróć tylko uwagę, że Amazon nie jest tutaj sprzedawcą, a jedynie tablicą ogłoszeniową. Kupujesz od DEEPCOOL. Sprawdź, czy w ogóle dostarczają do Polski.

“Sold by DEEPCOOL and Fulfilled by Amazon.” z tego co wiem to oznacza że płacisz przez Amazon firmie DEEPCOOL ale produkt wysyłany jest z magazynów Amazonu więc jeśli Amazon wysyła do Polski to i to powinien wysłać.

Pozdrawiam,

mr-owl

Amazon bardzo poważnie trakuje też firmy trzecie, tam wylecieć ze sprzedaży można bardzo szybko. Inna sprawa: Amazon jest chyba najpewniejszym źródłem komentarzy co do produktów (nie ma typowej cenzury przy krytyce). Kupuję dużo od lat na Amazonie i sprzedawca zrobi wszystko, aby nie wystawiać złego komentarza. Przykładów mogę dawać dużo, np.: