Zakup drona - pomoc w wyborze

Odpowiedź nie była skierowana do ciebie.

1 polubienie

Dajesz gwarancje sklepową wątpię nie wiem czy wiesz, ale mam prawo do wyrażania się.

PS lepiej zapłacić więcej niż zapłacić mniej i bać się o naprawę gwarancyjną.

Te, @asus2017 co ci odwala w tym temacie - czego nie rozumiesz ?

Poza tym odpowiedź nie określała nic w temacie kupna / sprzedaży. Ot dla Twojej niejasnej świadomości, mam kontakty w sklepach i zawsze mogę się dogadać na “testy” przed zakupem.

Ty masz takie kontakty w sklepach jak ja mam kontakty czytaj między wierszami. Jak ciebie czytam to przypominasz mi naganiaczy z giełd samochodowych a od takich jegomości należy trzymać się z daleka. Dlatego optuje niech autor idzie na fora specjalistyczne przeznaczone dla fanów dronów.

http://rc-fpv.pl/index.php?sid=60ba10eb8b043c20ece2924735e7340c

Gratuluję. Jak zostaniesz recenzentem i zgarniesz kilka kontaktów z markami, to może skończysz swoje kontakty z “między wierszami”.

@Alladynek ten dron dopiero będzie miał premierę, z tego co uzyskałem z info od prooducenta to niedługo się pojawi na rynku. Ciekawe jak w przypadku naszego kraju - czy będzie jakieś przedstawicielstwo / firma mająca z nimi kontrakt.

Też mam kontakt z markami a co do recenzji właśnie widzę te recenzje na portalu Dobre Programy nie odbiegają one od tego co kiedyś można było zobaczyć w programie Auto Moto FanKlub.

Super. Dziękuję za informację. :slight_smile: