Zakup drukarki do 200-300zł

Witam, zastanawiam się nad zakupem drukarki (koniecznie kolorowej) aby drukowała w jak najlepszej jakości zarówno tekst jak i zdjęcia. Budżet to około 200-300zł, ale jeżeli mam przykładowo dołożyć 100zł a drukarka ma być o niebo lepsza to nie ma sprawy. Obecnie mam Epsona S20 i żałuję, że wydałem na niego cokolwiek, bo nie jest wart nawet złotówki. Sądzę, więc, że nie warto w ogóle patrzeć na tą firmę.

Wątpie, czy w takiej cenie uda się zakupić drukarkę laserową, jeżeli tak to czekam na propozycje, a jak nie to pozostają atramentówki. Prosiłbym o zwrócenie uwagi na zamienniki, aby dostępne były w przyzwoitej cenie.

Zastanawiam się również, czy nie lepiej byłoby wybrać urządzenie wielofunkcyjne. Korzystam, jednak w większości z samej drukarki, lecz jeżeli miałbym dołożyć jakąś kwotę, a drukarka byłaby porównywalna jakościowo, o ile nie lepsza, dodatkowo skaner+kopiarka to zgodzę się na taki układ.

Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam

Dodane 07.11.2010 (N) 16:52

Co powiecie na ten model?

http://allegro.pl/hp-urzadzenie-wielofu … 69975.html

Witam

również poprosiłbym o ocenę modelu podanego przez PLSquall

Drukarkę, którą podał PLSquall posiadam od ok. 3 tygodni (kupiłem ją za 199 zł w Media Markt) i mogę ją śmiało polecić. Drukuje ładnie i szybko, choć trochę głośno (mnie to akurat nie przeszkadza). Z pewnością bardzo dużym udogodnieniem jest WiFi, szczególnie jeśli ktoś ma laptopa. Skanera można używać bez komputera, do wyboru jest funkcja kopiowania w czerni i bieli lub w kolorze. Jedyną wadą mogą być drogie tusze (zamienniki kosztują niewiele mniej, chociaż można kupić sobie tusz w butli i dolewać do kartridża).

Myślę, że w tej cenie to bardzo dobry wybór :slight_smile:

Tutaj można poczytać więcej opinii na temat tej drukarki.

Nawiązując do kartridży… Co możecie poleci z urządzeń wielofunkcyjnych które ma WiFi i jest w cenie z pierwszego postu jednocześnie ma jak najtańszy wydruk jednej strony tekstu. Nie liczą się zdjęcia jedynie duża ilość textu. Jaką drukarkę kupić aby późniejsza eksploatacja była jak najtańsza?

http://allegro.pl/drukarka-samsung-clp- … 55695.html

medal cena/jakość w komputer świecie 22/2010. Cena po prostu szok, nie mówiąc, że jest to kolorowa drukarka laserowa. Wydaje mi się, że jednak wybiorę ten model