Zakup dysku na Agito - bezpieczeństwo pakowania

Zamówiłem dysk na Agito 2,5". Tak sobie czytałem teraz opinie i znalazłem kilka w których piszą inni że dysk został luzem włożony do pudełka bez dodatkowego zabezpieczenia. Przyznam że bardzo mnie to zniesmaczyło w obawie o tym w jakim stanie do mnie przyjdzie. Czy ktoś z Was zamawiał dysk i może podzielić się opinią? Gdyby nie to że już zapłaciłem pewnie bym zrezygnował z zamówienia.

Już kilka razy kupowałem rożne rzeczy z agito (głównie elektronika ale nie dysk) i nigdy nie miałem zastrzeżeń co do pakowania / jakości towarów. Więc polecam, bierz śmiało.

Nie czytaj opinii dobrych sklepów, bo nigdy się nie zdecydujesz na nic. Dziesięciu napisze, że wszystko ok, jedna osoba napisze że beznadziejnie/źle , to i tak w głowie masz głównie negatyw :wink: Zamawiałem zasilacz rok temu dla kolegi poprzez agito, i z tego co słyszałem zapakowany był bardzo dobrze, nawet za dobrze, bo go odpakować nie mógł przez 10min.

Dysk i nagrywarkę z tego sklepu zamówiłem i sprzęt był dobrze zapakowany w grubą piankę.

No i co z tego jak luzem włożą? Dyski wytrzymują duże przeciążenia, które występują niezależnie, czy włożą luzem do kartonu, czy zapchają makulaturą - przeciążenie zawsze wystąpi.

Kupiłem u nich monitor dotarł bez problemu. Ale z tego co wiem to kurierom nie takie rzeczy przy załadunku i wyładunku z rak wypadały :lol: