Zakup ESET/ArcaVir/McAfee/AVG IS

Witam

W pobliskim sklepie można kupić pakiety zabezpieczające:

ArcaVir System Protection 2008

AVG Internet Security

ESET Smart Security

McAfee Internet Security Suite

wszystkie w wersji polskiej, ale mam pytanie na który się zdecydować, nie jestem dobry w tym temacie i nie chcę by pakiet zamulał mi kompa,

ale i żeby skuteczność zapory i antywirusa była dobra, na razie mam Avasta i zapore systemową ale każdy mówi że to mało bezpieczne.

prosze o pomoc, pozdrawiam

Bierz ESET Smart Security :slight_smile: :wink:

Dobra rada, jeśli jesteś osobą rozsądną i wiesz co robisz nie wydawaj kasy na komercję. Za zaoszczędzone pieniądze idź do sklepu i kup lizaki :stuck_out_tongue:

Polecam ESET Smart Security. Chyba najlżejszy dla systemu. Do tego skuteczność wysoka :mrgreen: Nie testowałem całego pakietu ale z opinii słyszałem dużo dobrego.

Sam używam NOD32 + ZA i jestem z tego tandemu bardzo zadowolony.

Wiesz takie porady zachowaj sobie dla …

:twisted:

Wymienione przez autora zastawy internet security są ze sobą porównywalne jeśli chodzi o skuteczność (no może z wyjątkiem Arcavira, AVG które nieco od pozostałych odstają).

Jeżeli zależy ci na jak najmniejszej zasobożerności zdecyduj się na Eset Smart Security.

ja polecam Kaspersky Internet Security 7.0 moim zdaniem najlepszy :mrgreen:

ale z tych to NOD32

ale z tych to NOD32

Takich pytań na forum było setki każdy będzie chwalił to co używa ja dam Ci rade sprawdzenie wersji trial powyższych programów sam ocenisz jak działają.

z tych programów bierz Eset lecz polecił bym ci bardziej kaspersky internet security 7.0

polecam ESET Smart Security wysoka jakość a do tego mała zasobożernośc

trial do pobrania:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 0.572.0+PL

polecam Eset Smart Security - aktualnie testuje triala i ten program jest świetny- nic nie zamula a ma firewalla, antyspyware i antyvirus w 1.

Tak wybrałem ESETa, bardzo fajny programik polecam wszystkim.

Dzięki za pomoc