Zakup gier Counter Strike: Source i Global Offensive

Witajcie, chciałbym ze znajomymi w końcu kupić gry Counter Strike: Source i Global Offensive, ale mam kilka pytań i chciał rozwiać pewne, nasze wątpliwości.

 

 1. Czy te konta na allegro są w porządku? Nie będą z czasem z nimi jakieś problemy?

 2. Czy na Steam bywają jakieś duże obniżki na CSa? Np. wiosnobranie na Muve. Wtedy wolałbym kupić na swoim koncie (teraz jest promocja na cały pakiet, ale to i tak dużo wychodzi)

 3. Da się jakoś swobodnie przełączać między kontami w aplikacji Steam?

 4. Można jakoś łatwo utworzyć własny serwer? Znalazłem np. coś takiego: https://www.freegamehosting.eu/ Chcemy grać w swoim, wąskim gronie, nie jesteśmy na tyle zdolni, żeby grać na publicznych, coś darmowego, góra 3-4 razy w miesiącu gramy, nie chcemy utrzymywać niewiadomo czego.

 1. Jakie konta allegro? Jak chcesz kupić dostęp do konta z grą/grami za okazyjne 1-2 PLN to sobie daruj. Jak coś to kupuj kod steam a nie konto z grą.

 2. Bywają (np 75% zniżki), ale też w innych sklepach (które sprzedają kod do CSGO na steama). Na pewno na święta będą obniżki, możesz śledzić np http://lowcygier.pl/ 

 3. Da się, ale nie nie warto w inwestować w takie konta sprzedawane na aukcjach.

 4. https://developer.valvesoftware.com/wiki/Counter-Strike:_Global_Offensive_Dedicated_Servers#Downloading_Counter-Strike:_Global_Offensive

http://forums.absurdminds.net/viewtopic.php?f=18&t=423

 1. Konta Steam z zakupionym CSem, no i nie za 1-2zł. :wink: Przedział od 10zł w górę, widzę, że dużo ludzi kupuje, i same pozytywy, najtańszy kod na własne konto Steam zawierający cały pakiet CSa jest za 45zł. Na Steamie była teraz promocja za bodajże 16,99€, ale widzę, że już nie ma, wróciła cena 22,99€.

 2. Dzięki, będę śledził, fajna strona. Miesiąc temu komplet CSa był za 21zł, szkoda, że wcześniej nikt nie śledził.

 3. Ok, czyli będziemy kupować pod swoje, dotychczasowe konta Steam

 4. Dzięki, ale to nie jest tylko do gry po LANie?

 1. moim zdaniem nie warto, konta steam łatwo odzyskać.

 2. tak ja swojego kupiłem przy -80%, ale -75% jest już całkiem dobrą obniżką

 3. tak

 1. Niektóre są sprzedawane jako zbanowane, więc lepiej i pewniej kupić oryginalny klucz :wink:

2. Zniżki bywają. Czasami za 20 parę złotych można wychaczyć tytuł.

 1. Zawsze. Wylogowujesz jedno, włączasz drugie. Weryfikacja może być upierdliwa, ale już taki Steam jest. 

 2. Da się :slight_smile:

Znalazłem właśnie informację, że miesiąc temu można było kupić cały komplet za 21zł, trzeba będzie polować, aż dziwię się, że jest tylu chętnych na piraty przy takich cenach. :wink:

Kwestii zakupu konta nie ma co ciągnąć, samych kont mają dużo, więc pewnie dużo z nich pochodzi z kradzieży. Ale decyzja już zapadła - zakup klucza i polowanie na jakąś okazję.

A co do serwera to właśnie szukaliśmy rozwiązania przez Internet. Na pierwszy ogień pójdzie próba z Hamachi, ta strona podana wcześniej i jakieś puste, dostępne serwery.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Jak uda Wam się “wycwanić” to uda zagrać Wam się prywatne mecze turniejowe na serwerach Valve (które są lipne, no ale cóż…)

Wystarczy, że w poczekalni wybierzecie do gry dowolną mapę z Workshopu, wtedy będzie to mecz prywatny.

CS GO steam gift 22 pln

http://lowcygier.pl/keyshopy/kinguin-exclusive-paypal-sale-counter-strike-global-offensive-za-nieco-ponad-20-zlotych/

tylko sam musisz zdecydować - kinguin to platforma podobna na allegro, gdzie różni sprzedawcy wystawiają swoje kody lub gifty. Tak jak na allegro - jest pewna możliwość, że ktoś Cię może oszukać (np oferowane klucze/gifty zostały zakupione za pomocą kradzionych kart kredytowych). Za 3,6 zł można dokupić ochronę kupujacych (kinguin zwraca Ci kasę jak np zablokują klucz lub nie działa)

Dlatego musisz zdecydować czy chcesz zakupić tutaj - czy poczekać na np promocję na steamie czy w jakimś renomowanym sklepie i mieć pewność zakupu.