Zakup głośników 5.1

Chciałbym dokonać zakupu dobrych głośników 5.1. Kwota jaką mogę przeznaczyć, to max 200zł. Wybrałem na razie dwa zestawy: Creative Inspire A500 oraz Genius Sw-N 5.1 1000. Którę wydają lepszy dźwięk? A może jeszcze jakiś inny model polecacie?

Jaką długość przeważnie mają przewody łączące satelitki z niskotonowym? Pytam dlatego, że zależy mi na umieszczeniu głośników w całym pokoju i potrzebuję spokojnie kilka metrów dla każdego.

no to raczej nie poszalejesz. Ja w tym wypadku bym nie patrzał na długośc kabli bo zawsze można je przedłuzyć ale na granie zestawu. Z tego co wiem to głośniki marki Genius są naprawdę spoko - zwłaszcza te droższe zestawy biją na głowe Creative’y i Logitechy pod względem mocy i basu. W tych akurat nie wiem jak sprawa się przedstawia w praniu ale brałbym z tych dwóch jednak Creative’y

Ja mam Creative, co prawda trochę cienki model, bo T6100, ale grają dobrze :stuck_out_tongue:

Ale fakt faktem, że gdybym miał wybierać między podanymi przez Ciebie modelami, to wybrałbym Geniusy :slight_smile:

Creative i już :wink: :wink:

i podobno mają dość dlugie kable :slight_smile: