Zakup głośników

Witam. Zamierzam kupić jakieś kolumny do 300zł znalazłem fajną ofertę na olx z Altonami 80. Mam spory sentyment do tej firmy ze względu na A200, które posiadał mój ojciec. Lecz po przeczytaniu opinii na temat Altonów 80 trochę się zniechęciłem, z komentarzy wynika, że ludzie strasznie narzekają na te głośniki. Zaś na youtubie jest masa filmików jak to one nie grają… Także jeśli ktoś zna model jakichś kolumn do 300 zł, które lepiej by zagrały od Altonów 80 proszę się nimi podzielić w komentarzu… :slight_smile: Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.  

http://allegro.pl/kolumny-2-x-250w-na-glosnikach-stx-i5919444490.html

Dołóż stówkę :slight_smile: Miałem kiedyś, nawet dają radę teraz mam mocniejsze stx, tynk się sypie jak rdza z peugota :smiley:

Heco, Magnat, Wharefedale, Jamo, Elac, Koda … nawet Tonsile ZGC 40 potrafią zagrać lepiej od Altonów. Wiele zależy od tego, czego od kolumn oczekujesz, w jakim pomieszczeniu zamierzasz je użytkować i jakim wzmacniaczem masz zamiar napędzić.

ja mam stare kolumny technics i grają lepiej niż jakieś twory geniusa i innych :smiley:

Stary wzmacniacz Pioneer + kolumny niby-krzak (jamo) z DOBRYMI KABLAMI … pytajcie sąsiadów, bo ja nic już nie słyszę.

Dzięki, oferta jak najbardziej warta uwagi. Na pewno zagrałyby lepiej od Altonów :slight_smile: Prawdę mówiąc w ogóle nie brałem pod uwagę samoróbek. Problem w tym, że kupno poprzez wysyłkę to tak naprawdę zakup kota w worku… Oczywiście musiałbym najpierw ich przesłuchać. Więc oferty preferowane na Stargardu ew. Szczecina.  

Oczekuje to co większość użytkowników czyli przyzwoity dźwięk i żeby bass mógł nieźle pomasować klatę :slight_smile: Pokój jest dosyć nietypowy. A mam zamiar napędzać je Technicsem SU-V3. ewentualnie jeśli znajdzie się coś co będzie potrzebować więcej mocy to mam w zapasie Denona PMA-757. Pozdrawiam