Zakup idealnego palmtopa

Witam. Wiem że to forum o komputerach ale może ktoś mi pomoże również w tym temacie.

Poszukuje palmtopa który będzie posiadał:

  • WiFi,

  • moduł GPS,

  • wbudowany telefon,

  • bluetooth (ale nie koniecznie, jakoś przeżyję jak nie będzie ),

  • i ekran (tu zaczynają się schody):

  • min. 240x240 (o takie łatwo),

  • min. 2,4" (jeszcze są takie),

  • dotykowy ekran (kilka znajdziemy),

  • więcej niż 65K kolorów ( niestety nie jetem w stanie takich znaleźć )

ten ostatni punkt występuje nadzwyczaj rzadko w rozsądnej cenie (takie rzeczy to tylko w erze :smiley: ).

podoba mi się nawet FS LOOX T830 niestety boję się o jakość tego wyświetlacza (może niepotrzebnie?). Ktoś może rozwieje moje wątpliwości lub poda inny model? Zastanawiałem się z początku nad laptopem, ale często podróżuję i gabaryty mi nie odpowiadają.

Pozdrawiam

Zerknij na tego

http://www.allegro.pl/item253090441_palmtop_mio_a702_gps_gsm_bt_wifi_nowosc.html

Sam mam zamiar kupić jego poprzednika A701

http://www.allegro.pl/item251630285_now … a_gps.html

jedynie te 65k kolorow nie spelnia Twoich wymagan

ogolnie sam mam fona HTC. szczerze polecam.

palmtop mi wprawdzie niepotrzebny, mam smartphona HTC (w oznaczeniach Orange to SPV C550) i jestem bardzo zadowolony.

a co do liczby kolorów to nie wiem jak jest z tym M650 ale większośc modeli HTC ma programowo obniżoną liczbę kolorów do 65k a tak naprawde mozliwe jest wyświetlanie 252k

Wygląda dość interesująco, niestety ten a702 ma prawdopodobnie procek 200MHz i nadal wyświetlacz 65K :frowning:

W necie znalazłem info, że będzie wersja z Samsungiem 400 MHz.

ten spv m650 ma:

Procesor Texas Instrumenst OMAP 850, 200MHz

Pamięć 28Mb Flash ROM + 64 Mb SDRAM

:shock: troche jakby mało na dzisiejsze czasy. i to za takie pieniądze.

Mio P550

nie ma tej funkcji ale PPC jest godne uwagi za małą kasę i naprawdę świetne chyba, że tel odgrywa tak wielką rolę to lipa

Złączono Posta : 08.10.2007 (Pon) 12:20

ASUS P535

Po prostu żeby kupić palmtopa musiałbym sprzedać telefon i możliwość dzwonienia będzie mi potrzebna.

Asus P525