Zakup karty graficznej do maksymalnie 400 PLN

Witam spaliła mi sie karta graficzna GeForce 8800 GTS 500. Mam system operacyjny windows XP SP3 2002. Intel Core 2 duo CPU E4600 2.40GHz  2.0 GB RAM. Jaką polecacie karte graficzną w dosyć rozsądej cenie mam na myśli 200-400zł. Coś co by pasowało do tego systemu gdyż komputer jest dosyć stary i nie potrzebuje nie wiadomo jakiej karty graficznej. Coś zbliżonego do tej lub coś co pomoze mi wycisnac wiecej z tego systemu. Z góry dzięki. Pozdrawiam

W górnym przedziale cenowym mieści się HD7770, np. Gigabyte Radeon HD7770 1GB (niestety może być trochę ograniczana przez procesor).

 

Od twojej karty znacznie wydajniejsza będzie też HD7750

Czy zamierzasz modernizować ten komputer?

 

Podaj model zasilacza.

A modernizować co masz na myśli? Bo ten komp troche juz ma i wydawało mi sie ze modernizacja go jest mało opłacalna.  Probowałem dokupić 1 gb goodram ale musiałem oddać bo nie czytało. Zasilacz to FOXCONN for ATX12V 2.2    Model NO.;HH-500EATA. I czy ta karta jakoś polepszy prace gier itp?

Wymianę podzespołów lub nowy komputer (wtedy nie musiałbyś inwestować w nową kartę jeśli byś teraz kupił jak najwydajniejszą na jaką ci pozwala budżet).

 

W tym przypadku bardziej chodziło o wymianę procesora, co z tym idzie też płyty i pamięci RAM (więc można to uznać już za nowy komputer).

 

 

Tak, obie karty które podałem są wydajniejsze od 8800 GTS

Okay dzięki za pomoc