Zakup Karty Graficznej Gigabyte gt 240!

Witam chciałbym się dowiedzieć czy na moim sprzęcie widocznym poniżej mogła by pracować grafika gigabyte gt240 512mb ddr5?

No chodzić będzie, tylko jakoś superwydajna to ona nie jest… Poza tym:

"MODECOM FEEL II 500W’

Wywal ten wyrób zasilaczopodobny do śmietnika i kup prawdziwy, markowy zasilacz…

czemu miałaby nie pracować:) pierwsze zasilacz,wymień go. włożysz grafike to podkręć proca na jakieś 3,5ghz minimum i jeszcze dobrze by było dołożyć jakieś 2gb ram,odczujesz dużą różnicę

hm dla gt240 nie ma sensu podkręcać proca bo i tak grafa jest słaba, ma tylko 8potoków co ograniczy ją i będzie to zauważalne. Więc podkręcać nie trzeba, do tego jedyny minus to zasilacz, który przy tym jeszcze da radę ale jest duże ryzyko, bo to czarna lista,

nie chodziło mi o to żę proc jest za słaby do grafy,dałem swoją propozycje o podkręcaniu,w ten sposób i tak nic nie straci jak troche z niego “wyciśnie”,mam podobny procesor i różnica między standardowaym taktowaniem 2.8ghz a 3.41ghz jest bardzo duża nawet przy mojej grafice

Do twojego procka nawet HD 5770 nie będzie ograniczana,co do zasilacza to kwestia jaką kartę tam chcesz wsadzić,co nie zmienia faktu że zasilacz jest o kant d…,ale przy GT 240 nie będziesz musiał zmieniać tego “zasilacza”.

A co powiecie o chieftecu 450W z połączeniem z grinwald gt240? Ba rade ten zasilacz?

Spokojnie.