Zakup Karty Graficznej Gigabyte gt 240!

(Spiderman3) #1

Witam chciałbym się dowiedzieć czy na moim sprzęcie widocznym poniżej mogła by pracować grafika gigabyte gt240 512mb ddr5?

(Xparanienormalnyx) #2

No chodzić będzie, tylko jakoś superwydajna to ona nie jest... Poza tym:

"MODECOM FEEL II 500W'

Wywal ten wyrób zasilaczopodobny do śmietnika i kup prawdziwy, markowy zasilacz...

(kamilek030190xd) #3

czemu miałaby nie pracować:slight_smile: pierwsze zasilacz,wymień go. włożysz grafike to podkręć proca na jakieś 3,5ghz minimum i jeszcze dobrze by było dołożyć jakieś 2gb ram,odczujesz dużą różnicę

(Dwodnicki) #4

hm dla gt240 nie ma sensu podkręcać proca bo i tak grafa jest słaba, ma tylko 8potoków co ograniczy ją i będzie to zauważalne. Więc podkręcać nie trzeba, do tego jedyny minus to zasilacz, który przy tym jeszcze da radę ale jest duże ryzyko, bo to czarna lista,

(kamilek030190xd) #5

nie chodziło mi o to żę proc jest za słaby do grafy,dałem swoją propozycje o podkręcaniu,w ten sposób i tak nic nie straci jak troche z niego "wyciśnie",mam podobny procesor i różnica między standardowaym taktowaniem 2.8ghz a 3.41ghz jest bardzo duża nawet przy mojej grafice

(Gural7) #6

Do twojego procka nawet HD 5770 nie będzie ograniczana,co do zasilacza to kwestia jaką kartę tam chcesz wsadzić,co nie zmienia faktu że zasilacz jest o kant d...,ale przy GT 240 nie będziesz musiał zmieniać tego "zasilacza".

(Spiderman3) #7

A co powiecie o chieftecu 450W z połączeniem z grinwald gt240? Ba rade ten zasilacz?

(Gural7) #8

Spokojnie.