Zakup karty

witam chcem zakupic karte radeon 9550 z pamiecia 256 MB .

Jaki polecacie sklep najtanszy i oczywiscie najlepszy i mam jeszcze jeden problem bo mieszkam w niemczech ,czy oni przesylaja za granice ?

jak mozecie to podajcie mi linki do stron z ofertami(tylko nie z aukcji)bo w gogle co prawda duzo jest ofert ale niewiem jakie firmy sa warte zaufania .

na karte mam przeznaczone 60 € w porywach do 65 €

http://www.komputronik.pl Chyba największy sklep typowo internetowy ze sprzętem. Ale musisz sie liczyć z tym że jesli otrzymasz wadliwy produkt albo bedzie na gwarancji i uszkodzi sie w czasie użytku bo są duże probelmy ze zwrotem sprzetu (naprawy), to duży kłopot, a musisz jeszcze wydać sporo kasy na wysylke za granice.

Na twoim miejscu kupił bym sprzęt w Niemczech, chyba ceny znowu sie tak diametralnie nieróżnią.

Małę pytanko dlaczego chcesz miec tą karte z 256MB ?? ja mam GeForca6600GT ale z 128 RAM tlyko ze to GDDR. Przy tej klasie produktu co masz różnica mniedzy 256MB a 128MB jest żadna, tylko w cenie tylko jesli uzywasz antyaliaslingu FSAA x4( potwierdzone np. przez CHIP-a, serwis tweak.pl )

jesli chodzi o ram to gdy ma sie wiecej to jest wieksza mozliwosc podkrecenia cena tez niejest duzo wieksza a to wszystko sie = mozna ja jakos ciekawie przerobic .

A w niemczech jakos tak niemam przekonania do tych sklepow internetowych byly duze przekrety zawsze o tym glosno w telewizji(w niemczech).

A przesylka ile moze mnie kosztowac ?