Zakup klawiatury do 500 zł

Witajcie

Szukam dla siebie nowej klawiatury w cenie do 500 zł max. Od ok 4 lat mam logitech MX keys taką jak tu:

po prostu klawiatura już swoje przeszła a po za tym chcę jednak przewodowej konstrukcji, z drugiej strony chciałbym takiego entera jak tu - szeroki czy jak to nazwać czyli z takim układem jak tutaj, no i chciałbym spróbować pracy z klawiaturą mechaniczną. Dodatkowo nowa klawiatura musi mieć blok numeryczny.

Wstępnie myślałem o Logitech G413 Carbon

ale jak patrzę po opiniach to logitech chyba zaczyna celowo postarzać produkty, jedna czy dwie opinie to spoko - przypadek ale jak tych samym opinii, że po 2 latach klawiatura podwójnie rejestruje klawisze, łamią się itd. to jednak tak dziwnie się tego czyta, zwłaszcza, że klawiatura nie kosztuje 100 zł tylko trochę więcej.

Dlatego podsumowując - polecicie coś o następujących parametrach:

  • Klawiatura przewodowa
  • Szeroki enter
  • klawiatura mechaniczna
  • klawiatura mechaniczna (ew. co to jest ta optyczna - pierwsze słyszę) :wink:
  • klawiatura numeryczna

Logitech G512 - dobry budżet
Logitech G513 - wygoda
Logitech G815 LIGHTSYNC - możliwości i gaming

Ja mam Logitecha G213, jednak to membranówka i Enter taki duży, taki sam, jak w MX Keys. Mam ją już ponad 2 lata. Klawisze trochę połysku nabrały, ale pisze się wygodnie. Poza tym jest podświetlenie, sterowanie multimediami no i klawisze z FN, fczyli makra. Super sprawa! :slight_smile: Polecam.
Klawiatura Logitech G213 Prodigy (920008093) - Opinie i ceny na Ceneo.pl