Zakup KOŚCI RAM!

Witam,a więc mam małe pytanie ponieważ chciałbym dokupić do mojego komputera 4 GB ram ponieważ 2 GB ram to nawet nie jest minimum,a więc chciałbym się dowiedzieć po ile mogę kupić 4 GB RAM ?

Procesor-AMD Athlon 64 X2 Dual Core Porcessor 4000+2,10 GHz.2,00 GB RAM.Typ systemu 64-bit,WINDOWS 7.

Szukajcie a znajdziecie: http://allegro.pl/listing.php/showcat?c … 9&order=bd :smiley:

Po kości to idź do mięsnego…

Zacznij odróżniać kość od modułu.

Chyba żartujesz :o Ciężko sprawdzić chociażby na allegro. :?:

najpierw to podaj model płyty głównej, trzeba się upewnić czy obsłuży moduł wielkości 4GB.

Płyta Główna-Gigabyte M52S-S3P.Oczywiście na allegro patrzyłem ale ja się nie znam na cenach oraz na MHz itd…

Jeśli to DDR2 i chcesz dokupić 4GB to można się zapłakać. Jeśli płyta nie obsługuje ECC to będziesz szukał jej ze świecą w ręku, jeśli obsługuje to zapłacisz 300 zł. Sam szukam DDR2 4GB w ludzkich cenach no i nie ma.

Dzięki za informacje chyba czas kupić nową płytę główną i procek -,-.

dokup 2 GB takich samych pamięci jak masz i będzie dobrze… do tego sprzętu 4 GB Ci starczy

Masz 4 porty kości możesz kupić po 2 Giga po ciul ci większe :?: łącznie 8 Giga jak ci mało to kup sobie kompa na i 7 wydasz parę tysięcy wtedy wszystko będzie ci chodzić przez 2 lata :razz: