Zakup Laptopa Acer Aspire AS9304 co o nim sadzicie?

Mam pytanie bo chce kupic takiego laptopa http://www.amazon.co.uk/Acer-Aspire-AS9 … 37&sr=8-11

I mam pytanie bo nigdzie nie widzialem zeby mial karte ethernet a to dla mnie jest wazne bo niemam neta bezprzewodowego za odpowiedz z gory dzieki

minusem, słaba kamera, słaba karta graficzna…acer z rynku brytyjskiego ?? może lepiej wykonany niż te oferowane w Polsce…

tak aktualnie mieszkam w szkocji dla mnie karta graficzna geforce w zupelnosci wystarczy nie kupuje go do grania orientujesz sie moze czy ma ethernet bo tak jak pisalem niemam neta bezprzewodowego

na pewno ma to od dawien dawna standard tak samo jak rj11 (modem).

wiem ze ma ale w specyfikacji np na amazonie pisze tylko Connectivity: Wireless LAN i WiFi nic o ethernet nie pisze

i cos takiego pisze Wired networking

Gigabit LAN

bo takie elementy się pomija zobacz na stronie Acer-a, w ofercie handlowej zawiera się informacje o zaletach a nie o tym co każdy laptop ma w standardzie.

z tym ze na stronie PL wogole takiego modelu niema:D i na stronie acera.co.uk tez konkretnie takiego modelu niema niewiem gdzie znalezc

jeśli pisze

Wired networking

Gigabit LAN

to jak sądzisz co to jest?. Jest to możliwość podłączenia kablowego modemu na złączu RJ45 (szerokopasmowy net typu polska neostrada).

A RJ11 to zwykły modem na net typu dryn dryn i mnóstwo hałasu.

Złączono Posta : 12.10.2007 (Pią) 22:53

swoją drogą taki laptek za 539 Funtów, to w Polsce takiego nie kupisz

za niecałe 3200 zł.Wiedziałem, że u nas jest drożyzna

to super chyba sie na niego zdecyduje dzieki bardzo za opinie i porady

neostrada jest po linii telefonicznej adsl (analogowej) podłączane zwykle przez modem sagem fast 800 przez port usb (wersję routera liveboxa tp i kiedyś cellpipe pomijam, wiadomo router) pomyliłeś kolego adsl z kablówkami.

eh… to, że akurat kupuje w Wielkiej Brytanii to ma takie znaczenie że omg.

Wszystkie laptopy są wyprodukowane tak samo be względu na to dokąd będą

wysłane. W Acerach trafiają się dobre sztuki jak i złe. Ja mam Acera i jestem z niego bardzo zadowolony.

he he he dobry żart - znawcą to ty nie jesteś.

mylisz się.

na polski rynek (tani) trafiają te gorsze sztuki, odpowiedz mi na jedno proste pytanie skoro nie ma znaczenia na jaki rynek trafia jaki laptop to dlaczego nigdzie w Polsce nie można oficjalnie kupić tego laptopa ??

a ja wiem?! To zależy od producenta gdzie sprzęt zostanie wysłany. Trzeba poczekać to może i u nas będzie.

Złączono Posta : 13.10.2007 (Sob) 12:05

Poza tym masz chyba jakiś kompleks bo moim zdaniem dzielenie, że: “O te jadą do polski to sie nie starajcie przy montażu albo dajcie gorsze części” - to jakiś nonsens. Jeśli dają 2 lata gwarancji to chyba o czymś świadczy(może nawet więcej mój ma np 2 lata bo w vobisie kupywany ;/ ) bo chyba nikt nie lubi jak mu sie odsyła sprzęt na jego koszt.Na koszt Acera są części, wszystko związane z naprawą laptopa, oraz odsyłką więc wątpie aby ktoś dzielił laptopy na te co jadą do Polski - gorsze i Wielkiej Brytanii - lepsze w wykonaniu.

nie ma to jak wspierać bogate molochy których prowizja jest niemal złodziejska, a słyszałeś coś o gwarancji typu world wide ??

a ja sądzę że nie wiesz o czym piszesz , ja mam laptopa sprowadzonego ze stanów zjednoczonych…w polsce w tej cenie można kupić mediona.

to nie kompleks tylko doświadczenie, u ciebie to się nazywa niewiedza kupiłeś słabego acera w drogim sklepie. a jaki to dokładnie model i ile kosztował ?? czy już zaczynasz się wstydzić ??

na przyszłość radzę kupić lapa z rynku brytyjskiego, amerykańskiego, kanadyjskiego to się sam przekonasz o czym piszę.

mam ją.

Po za tym jeśli kolega chce kupić o gier to tego niech nie kupuje.

Jak już powiedziałem, kupiłem w Vobisie za 2499 zł Acer Aspire 3692WLMi

Wiem, że słabe części ale on ma mi głównie służyć do pracy.

Ale jeśli Ci chodzi o to, że do polski wysyłają te ze słabymi parametrami po wysokich cenach to może i masz rację.

w tej cenie mogłeś kupić 2rdzeniowego…

może i tak ale wtedy jeszcze jakoś nie zwracałem uwagi na paramtery