Zakup Laptopa - pytanie

Witam,

mam nadzieje ze w dobrym temacie pisze - a jak nie to proszę o przeniesienie i łagodne potraktowanie. Zamierzam kupic laptopa:

http://www.allegro.pl/item735629972_lap … b_led.html

chyba na ten się zdecyduje. Biorę na raty. Komputer glownie do gier i internetu. Aż tak bardzo nie jestem wymagający bo mam już swoje lata i minęły te czasy szkolno - studenckie kiedy to się grało cały czas :). No i musi być HDMI żeby podpiąć pod TV. Ten nie ma blututa ale mam w"gwizdku" więc jakoś to przebolę. A poza tym to i tak nie używałem bluta już od lat.

Przeniosłem do właściwego działu. Łagodny jestem zawsze :). Magik

dzięki za łagodność

pozdrawiam

Sprzęt niczego sobie. Bedziesz musiał się jedynie przyzwyczaić do tego touchpada - pracowałem na takim i poślizg palca wymaga większego wyczucia;)

od tego są myszki, bo ja niecierpię pracować na touchpadzie

Skoro chcesz podłączać kompa pod TV, weź może coś z matrycą 15,4’’. Bardziej poręczne i lżejsze.

Jeszcze mam miesiąc do kupna więc się zastanawiam ciągle. Szukam póki co cen w internecie no i znalazłem kilka linków do sklepów gdzie jest troche tańszy. No i jak patrze na kalkulatory rat różnych banków to mi niezłe różnice wychodzą. Więc muszę się dokładnie zapoznać bo mogę dużo dopłacić do tej przyjemności.

A co do TV i mniejszej matrycy to może za często nie będę podłączał, bo mi żona nie pozwoli na zajmowanie laptopa i TV na raz :smiley: .

To kup drugi telewizor :slight_smile:

Ja sporo podróżuje i wybrałem 15,4. Też myślałem o 17, ale one są cięższe, mniej poręczne i często wielkość matrycy też ma jakiś wpływ na na czas podtrzymania na baterii.

Decyzja należy i tak do Ciebie :wink:

Ja pracuję na miejscu, spacerkiem chodzę do pracy. Wyjazdów trochę jest ale lokalne więc z laptopem nie będę jeździł.

No jak piszecie ze sprzęt oki, no to czekam do października. Może coś ceny spadną jeszcze. Dzięki za informacje.