Zakup laptopa w USA [Dell]

Witam.

Nie wiem czy takiego tematu przypadkiem już nie było, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa gwarancji po przywiezieniu laptopa z USA do Polski.

Z tego co się z orientowałem przy wykupieniu gwarancji typu 1 year lub 3 year Next Buisness Day gwarancja może być realizowana w Polsce. Czy ktoś może to potwierdzić ? Przenosił ktoś może gwarancje z USA na Polskę ?

Dzięki za odpowiedź

Mam Della Inspirona właśnie z USA. Przeniosłem system do Polski bez problemu. Załatwia to się przez specjalny formularz i już. Nie wiem jak jest z wykonaniem gwarancji tutaj ale Dell to dobra firma więc może nie będziesz musiał się dowiadywać. W Polsce Dell sprzedaje kompy tylko firmom i instytucjom ale z naprawą chyba nie będą robić jaj. Najlepiej zadzwoń na infolinię żeby się dowiedzieć jak jest. Aha i jak kupujesz komputer w USA to trzeba zaznaczyć przy checkoucie, że nie jest on przeznaczony na eksport.

najlepiej zadzwoń do serwisu della w Polsce, ja kupilem sobie w USA laptopa hp dv 6110 us i tam mówili ,że nie ma problemu w Polsce serwis gwarancyjny będzie,po przyjezdzie postanowilem sam to sprawdzić i sie okazalo ,że okurat tego modelu nie mają w Polsce na liscie serwisowej i w razie jakiegokolwiek problemu musze wszystko pchać do USA :frowning: