Zakup molexu 6 pin, czy będzie pasował?

Witam serdecznie posiadam karte PALIT HD4870 Sonic 1GB. Na karcie znajdują się 2 dodatkowe wejścia zasilania przewodem molex 6pin. Jako, że mój przewód od zasilacza molex jest za krótki a do tego jest tylko jeden, postanowiłem zakupić 2x molex 6pin (na jednym złączu 2x molex 4pinowy męski i 6pinowy żeński). I teraz pojawia sie pytanie czy gdy podłącze od molexu 4 pinowego(chyba jest to przewód zasilający hdd?) molex 6 pinowy będzie sprawnie chodził? W razie niezrozumiałości proszę pisać, postaram sie lepiej wytłumaczyć mój zamysł.

Hype , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

…nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeżeli tak, to chodzi Ci o taki adapter zasilający 2x Molex 4-pin na PCI-E 12V 6-pin - zastosowanie jego jest jak najbardziej uzasadnione (będzie sprawnie działał).

 

…w tym przypadku zastosuj przedłużacz PCI-E 6-pin

Dziękuje za odpowiedzi, temat do zamknięcia:)