Zakup Mp3 do 150zł

No ja mam nadzieję, że mi wymienią. Tylko że dętka a mp3 to trochę nie ten przedział cenowy :stuck_out_tongue: Ostatnio już żadnej firmie nie mogę wierzyć po tym jak mnie zostawili bez drzwi wejściowych w bloku bo przywieźli lewą futrynę a prawe skrzydło.

Chcesz powiedzieć, że iPody mają złą jakość dźwięku?

tak… jeśli się nie zgadzasz posłuchaj iRivera… raczej zmienisz zdanie…

Spoko :stuck_out_tongue:

Akurat nie mam znajomego który by miał iRiviera…

Ale mój Nano gra o wiele ładniej niż np. Creative Zen Plus, Creative MuVo, jakieś Grundigi i inne oraz ładniej niż np. mój były k550i@w610i i mi to wystarcza. (słuchafony - Creative EP630 - jak dzwony xD)

Może i masz rację… chciałem kupić T60 ale ja kocham iPody… gdy miałem okazję kupić 3g 4GB za 355zł nówkę (ale bez gwarancji; z jakiegoś konkursu) to kupiłem :slight_smile: I jestem zadowolony ;]

No ja też :stuck_out_tongue_winking_eye: Creative słuchałem, i dzwięk był najlepszy z wszystkich mp3 na których słuchałem muzyki.

Sansa? Gdyby mi się chciało to bym przepisał recenzje z CDA, pisała to osoba która testowała chyba kilkaset takich urządzeń… I to nie była CAŁKOWICIE pozytywna recenzja, o dzwieku już pisałem.

a słuchałeś muzy z : grundig, kilka no-name i telefon nie muzyczny :stuck_out_tongue:

wiem że masz creative i nic nie zmieni twojego zdania że są lepsze dlatego nie będę się kłócił…

SanDisk Sansa Clip 2GB najlepszy wybór w tej cenie :slight_smile:

Ja mialam CREATIVE mp3, byłam zadowolona, tylko, że mi brat zepsuł, CREATIVE zen V PLUS jest OK, ale trzeba ładować od kompa, nie wygodne, spraawdziłam… teraz używam iPoda, jestem bardzo zadowolona… ale myślę, że do kieszeni jest lepszy ten mini, bez ekraniku i słuchafony polecam firmy JVC, dżwięku jest w nich ŚWIETNY, kiedy miałam creativy była lipa… mam tez te słuchawki od iPoda, ale te JCV są świetne… i nie wypadają… mój 5-cio letni braciszek słucha bajek (jak oglada na DVD) przez te słuchawki, boje lubi :wink: … iPod może nie kosztuje 150zł ale… dobra jakość… a jeśli chodzi o zwykłą, nie wyróżniającą sie mp# w media markt są nawet po 50zł nie najgorsze…

Aha… i jeszcez dobra rada… poszukaj iPoda na allegro… sama poszukam… znajde to wyślę Ci linka na privie :wink:

koleżanko, jakość iRivera jest dużo lepsza od każdego ipoda i każdego creative… a słuchawki? chyba kupiłaś jakieś słabe bo creative EP-630 są najlepsze w swojej cenie a lepsze od nich są aurvana czy jakoś tak :stuck_out_tongue: i jeszcze senincher (źle napisałem) i coś jeszcze… a muza z no-name jest straszna, nie da się słuchać… lepiej zabulić więcej niż potem żałować wyboru :wink:

oczywiście muza z ipoda jest ok ale pod jednym warunkiem… jeśli nie słuchałaś czegoś lepszego (sansa albo jakiś iriver)

Słuchałam sansy… moim zdaniem Ipod lepszy… a słuchawki nie są słabe… w ręcz przeciwnie…

creativo muVo

Od roku słucham muzyki na Sansa Clip + Creative ep-630 i jestem bardzo zadowolony. Sansa jest bardzo wygodna i praktyczna :slight_smile: Jakość dźwięku jest też na bardzo wysokim poziomie. Chciałbym posłuchać iPoda dla porównania… Każdy kto widzi Clipa dziwi się, że jest taki malutki :stuck_out_tongue:

Nie mam

mialem mp3 SanDiska i bylem z niego zadowolony … te teksty o brzydkim dzwieku to brednie ; )

moge szczerze polecic ta firme

A moze philips http://www.xsonic.pl/philips-player-p-519.html co sadzisz??

może kup ipoda?? Ma dobrą jakość dźwięku, a czas pracy jest bardzo dobry z 2 tyg go już nie ładowałem, :stuck_out_tongue: Menu proste i przejrzyste. Konstrukcja jest solidna, Ja mam 3G teraz całkiem potaniały ipody poszukaj jakiejś okazji.

nie ma to jak odkopywać tematy z przed roku :confused: