Zakup Mp3 do 150zł


(Michalheo) #1

Witam.

Szukam Mp3 jak w temacie. Budżet do 150zł. Przede wszystkim chodzi mi o dobrą jakość dźwięku, wygodną obsługę i niezbyt wielkie rozmiary by można spokojnie zmieścić go w kieszeni :slight_smile:

Czekam na propozycje


(Bakareg) #2

VEDIA A3 2GB - ma dobre słuchawaki

i ten

SanDisk Sansa Clip 2GB


(Baldys15) #3

nie bierz Vedii A3,poza sluchawkami nic niema do zaprezentowania,jakby niemiala efektow 3d,poprawiajacych dzwiek to by wyszla fatalnie,a tak jest srednio,ja bym bral Sanse Clip 2GB lub Irivera T60+sluchawki Vedia SRS-200

P.S Sansa Clip jest malutka jak paczka zapalek i ma clips do zapinania na spodnie:)

filmik z Sansa Clip:

no i jeszcze jak chcesz sluchawki otwarte to Vedia SRS-200 dokanalowe to Panasonic HJE-200 lub Philips She 9500


(Poniaatowski) #4

Bierz tylko w tej cenie Irivera T60!


(kijek) #5

Może coś z CREATIVE'ów ?


(Baldys15) #6

ja bym niebral nic z Creativa jesli chodzi o mp3,bo w tym dziale jest u nich slabo...


(zgredzio) #7

Raczej nie. Do tej kwoty warto zastanowić się nad iRiverem T60, Sansą Clip albo jeszcze Meizu M3.


(Michalheo) #8

Dzięki za pomoc w wyborze, zamówiłem Sansę Clip 2GB i w najbliższym czasie poszukam na allegro słuchawek. Pozdrawiam


(Bakareg) #9

Gratulacje. Co do słuchawek, dużo osób kupiło EP-630 Creativa, ja też :smiley: (oczywiście oryginały po ok. 40zł, a nie podróbki za grosze z allegro). Nie jest to jakaś wielka rewelacja, ale słuchawki są b.dobre.


(klopas) #10

iRiver T60 + Creative EP-630 = idealna muzyka w najlepszej jakości :wink:


(Poniaatowski) #11

klopas , już po temacie, kolega kupił Sansa Clip.

Heo , nie kupuj na allegro, bo kupisz jeszcze podróbki, polecam jakiś sklepy internetowe sirius, agito, proline, komputronik...


(klopas) #12

sansa clip też jest nie zła... :wink: dokup jeszcze creative ep-630, będziesz w 100% zadowolony (chyba że masz MP3 w jakości 128kbps lub słabiej :expressionless: minimum 192!)


(Michalheo) #13

Teraz już mam lekki kłopot z wyborem słuchawek :slight_smile: Vedia SRS-200 zbiera wszędzie bardzo dobre opinie a gdy kupie creativy jest cień szansy, że będą to podróbki :stuck_out_tongue: Co do muzyki nie ma obaw, wszystko 320kbps+ :slight_smile: Od dłuższego czasu staram się zgrywać muzykę na komputer z jak najlepszą jakością.


(Bakareg) #14

Ep-630 kosztują od ok. 37zł wszystko tańsze i bez opakowania to podróbki. Jest o tym wiele tematów w internecie (łącznie z recenzjami podróbek).


(walker123) #15

Ponoć Sansa to nieporozumienie, i brzydki dzwięk.

Ja bym brał coś sprawdzonego, Creative...


(Michalheo) #16

Fajnie mam ten odtwarzacz, gra super, słuchawki Ep-630 tez spisują się genialnie ale... Do ************** kto w dzisiejszych czasach sprzedaje mp3 z uszkodzonym wyświetlaczem!!


(Poniaatowski) #17

Heo , a o co Ci chodzi z tym ostatnim zdaniem, bo nie rozumie... :x :x :x :lol: :lol: :lol: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :? :? :?


(klopas) #18

hahaha, ale się uśmiałem :x

słyszałeś sanse albo iRivera? potem tę samą MP3 odtwórz na jakimś creative... jakość gorsza od ipoda który z resztą też jest nieporównywalny...

creative to nie sprawdzona firma tylko popularna i nic więcej... może nie w głośnikach i kartach muzycznych ale w MP3 na pewno...


(Michalheo) #19

Sorry ale byłem mocno "zdenerwowany" gdy siedząc specjalnie do 2:00 w nocy przy kompie i starając się naładować sansę zobaczyłem że wyświetlacz jest uszkodzony. Na początku myślałem, że błędy w wyświetlaniu występują z winy kompletnie rozładowanej baterii. Nie działała połowa pixeli, dzisiaj rano chciałem sprawdzić czy problem dalej występuje- wyświetlacz już nie działa w ogole :x Myślałem, że w dzisiejszych czasach producent sprawdza sprzęt zanim zapakuje go do pudełka i wyśle do sklepu..


(klopas) #20

felerna sztuka, wymienią ci :wink: ja kupiłem dętkę do roweru i na niej pisało że wentyl jest samochodowy, po otwarciu okazało się że po 1 nie ten wentyl a po drugie nie dało się napompować :smiley: