Zakup nowego komputera - opinie o nim

Witam, chcę zakupić kompa… znalazłem taki oto sprzęt:

http://allegro.pl/item269689969_mega_po … _2gb_.html

czy warto w ten sprzęt zainwestować pieniądze?

z góry dziękuje za odpowiedź:)

Karta na pamięciach DDRII na pewno nie jest dobrym wyborem mimo,że jest jej aż 512MB,najlepiej to samemu coś złożyć pewnie wyjdzie Cię taniej a będziesz miał lepszy komputer.

NIE

Nie kupuje się gotowych zestawów, to strata kasy, lepiej samemu coś poskładać np:

Core 2 Duo E6750

Foxconn P35A

2x1 GB RAm ( Patriot LLK lub A-Data Extreme Edition )

Seagate 250-320 GB ( 16mb Pamięci podręcznej )

GF 8600 GT PAlit Sonic

Amacrox AX450-PNF

może i się da ale ten sprzęt też nie jest najgorszy. Ja zamiast C2D wolałbym np. takiego Athlona, a zamiast tych dziadowskich 320GB na dysku - 400. Zależy do czego będziesz używać i do jakich gier masz wymagania. Jeśli nie chcesz się bawić w składanie i wysyłanie to POLECAM

Głupoty gadasz…wolisz athlona bo?każdy test pokazuj ze po podkręceniu c2d amdx2 nie ma szans(podkręcanie jest bajecznie łatwe nawet 12-latek jest w stanie to zrobić). Po prostu c2d przy 2tysiacach złotych to jedyny(w tym momencie) dobry wybór.

Zamiast e6750 wziąć dc 2160@~2,5ghz i wyjdzie na to samo za duzo mniejsze pieniądze a resztę zainwestować w grafika(8800gt 512mb).

cortez21

Proszę używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

Panowie, czy różnica miedzy Palit GeForce 8600Gt a ver. SONIC+ jest wielka? komp został zamówiony, lecz z karta bez ver Sonic+…

Wielka? Ściągasz program RivaTuner i robisz własnego Sonic+

To po co zakładasz temat i pytasz czy się opłaca ? jak już go kupiłeś… A jak już kupiłeś to popełniłeś błąd .

Za 2000 zł masz lepszego kompa…

A nawet dużo lepszego :slight_smile:

Złączono Posta : 16.11.2007 (Pią) 14:30

Ten co podałem wcześniej byłby lepszy o wiele…

Komp został zamówiony, lecz z małymi zmianami… tzn. ramy zostały zamienione na Patrioty z radiatorami 2x 1Gb 800MHZ no i karta graf. Palit GeForce 8600Gt 256.