Zakup Nowego pakietu zabezpieczeń na allegro

chciałbym zakupić na Allegro Kaspersky Internet security 6.0. I mam w związku z tym pytanie. Czym różni się ten kaspersky np. od tego, czy też tego. Naturalnie chodzi o różnice oprócz ceny, która jest znacząco różna… Tak w praktyce, czy różnią się czymś te systemy. Drugi moje pytanie: Co oznacza skrót FV np. w tej aukcji: KASPERSKY INTERNET SECURITY H 6.0 FV NAJTANIEJ W 0 Z góry dziękjuję za odpowiedź…

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 15:19

Aha i jaka jest to wersja produktu, to znaczy czy np. po zmianie kompa i po odinstalowaniu Kaspra ze starego będę mógł go zainstalować na nowym…

Na pierwszej aukcji jest oferowana wersja Home Edition, czyli do niekomercyjnego zastosowania w domu. W Vobisie jest wersja komercyjna, na tej drugiej aukcji też. Jeśli chodzi o funkcjonalność to nie różni się niczym, tylko typ licencji gra tu rolę. To FV odnosi się do tego, że sprzedawca wystawia fakturę VAT :wink:

Aha, to dziękuję bardzo… Mam jeszcze jedno pytanie… Czy Kaspersky w wersji trial ( 30 dni ) ma jakieś ograniczenia oprócz ograniczenia czasowego ?? Bo przeszedłbym na Triala a za miesiąc kupiłbym wersję HE :D.

Żadnych - jest w pełni funkcjonalny :slight_smile:

Nie wiesz - nie piszesz. KOSZ

Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj zdecyduję się na zakup Pakietu Zabezpieczeń, i chyba najlepiej będzie z tej aukcji. Skoro mówicie, że nie ma różnicy, to po co przepłacać ?? Chyba, że ktoś ma jakieś inne lepsze aukcje związane z tym programem. Interesuje mnie tylko Kaspersky internet Security 6.0 PL. Z góry dziękuję za odpowiedź…