Zakup nowej karty graficznej do 500 PLN

Chcę kupić nową kartę graficzną, ponieważ ta którą teraz posiadam jest bardzo słaba do gier. Więc szukam najlepszej karty graficznej do gier za cenę do 500 złotych. Proszę o podanie jakiś propozycji.

  1. Jaki masz zasilacz?

  2. Jaki masz procesor?

  1. Zasilacz - 450W

  2. Procesor - AMD FX-4100 Quad-Core Processor 4x 3,6 GHz

Marka zasilacza ?

Nie mam pojęcia, zasilacz jest zabudowany żeby sprawdzić trzeba go wyciągnąć z obudowy, ale wiem że jest on słaby więc jak co to mogę wydać te 150 złotych na zasilacz. Chodzi mi szczególnie o kartę graficzną, żeby fps w grach były dość wysokie bo z moją kartą co teraz posiadam np. w cs-go wyciągam max. 50-60 fpsów.

Ten komp to jakiś gotowiec?

nie, składany

Wrzuć zdjęcie zasilacza.

Nie chcę teraz rozmontowywać komputera bo trzeba poodpinać wszystkie kable. Ostatnio miałem problem z podpięciem ich z powrotem. Informacja że ma 450W nie wystarczy?Jak będzie za słaby na tą karte to mogę oczywiście dokupić zasilacz.

 

Nie, bo musimy znać jego realną moc.

 

 

Serio? Jaką Ty masz obudowę?

Udało mi się zrobić zdjęcie zasilacza, ale niestety rozmyte…

Jak widać zasilacz jest z Bandit Power.

Moc = ~250W, czyli do wymiany.

 

Jeden z tańszych i dobrych to Chieftec GPA-450S8.

Myślałem już o tym zaliaczu: http://allegro.pl/zasilacz-corsair-vs-450w-atx-120mm-fv-gw-okazja-i4350704761.html

i o tej karcie graficznej : http://allegro.pl/asus-geforce-gtx650ti-1024mb-ddr5-hdmi-dvi-kupon-i4362624476.html

To wystarczy?

Zasilacz OK, ale GTX650Ti jest warty zainteresowania tylko, gdy kosztuje ~350 zł. Za 500 zł dostaniesz wydajniejszego GTX750Ti oraz Radeon R7 260X. Radeon R7 265 także jakiś powinieneś znaleźć.

Ja mam GTX 650 Ti BOOST 2 GB, jak coś to możemy się dogadać, ma jeszcze ponad dwa lata gwarancji. :wink:

Dziękuję Ci bardzo za pomoc :slight_smile:

Nie dzięki, wolę kupić nowy i mieć ten rok więcej gwarancji. :wink:

Dowiedziałem się tego co chciałem się dowiedzieć, więc temat zamykam.