Zakup nowej kraty graficznej.kilka pytań o zakup

witam planuje zakup nowej karty graficznej moja stara karta graficzna to Radeon X550

chciał bym jakąś nie za wypasioną karte tylko taka średnią

kwota nie wchodzi w gre bo zawsze można wylicytować na allegro :stuck_out_tongue: najlepiej jak by mi ktoś napisał co sie musi zgadzać wejśca itp żebym mógł sobie potem sam znaleśc karte

jesli jakieś moje dane od kompa bede potrzebe to piszcie to podam :slight_smile:

podaj kwotę oraz resztę sprzętu wł. z zasilaczem.

to moze tak do 1000zł Typ procesora DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200) 1 GB ram

zasilacz 350W nie bardzo sie na tym znam :stuck_out_tongue:

Coś jeszcze ?

jaka płyta główna? może da radę wsadzić C2D

marka tego zasilacza?

Intel GTL+ 64 bitowa DDr2

A co do zasilacza to nie wiem czy to to nad wtyczka od zasilacza jest napi feel - 350W mode com

zainstaluj program EVEREST i wygeneruj raport z posiadanego sprzętu, wklej go tutaj w znaczniki QUOTE (masz je u góry).

sory ale takiego linku to my tutaj nie otworzymy :stuck_out_tongue:

Jak to nie otwiera sie ?

Człowieku, nie bądź śmieszny. Jak nie potrafisz tego wkleić w formie obrazka to wrzuć ten plik na sendspace czy coś w tym stylu.

http://wklej.org/id/fe1a8d9958 mi tamten link otwiera

twoja płyta to chyba ta - KLIK

obsługuje C2D, można byłoby kupić E4600 za ~400zł

zaktualizuj BIOS,

kartę grafiki proponowałbym Radeon HD3850 256mb za ~540zł lub wersję 512mb za ~600zł

pamięci mógłbyś dokupić, sprzedaj ten 1gb 533MHz i kup 2GB GoodRam 667MHz (tylko się zastanawiam czy płyta przypadkiem nie zwolni ich do 533MHz)